Udostępnij

FAKRO partnerem kolejnej edycji Festiwalu im. Jana Kiepury

FAKRO partnerem kolejnej edycji Festiwalu im. Jana Kiepury

 

FAKRO było jednym z Partnerów wyjątkowego wydarzenia muzycznego: Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju. To wspaniałe widowisko co roku przyciąga pasjonatów muzyki operowej, popularyzując ten rodzaj wyrazu artystycznego w Polsce.  

 

Krynica - Zdrój na 8 dni stała się operową stolicą Polski, a na festiwalowej scenie zaśpiewali i zagrali wspaniali polscy oraz zagraniczni artyści światowej sławy. To już 56. odsłona tego wydarzenia, poświęconego pamięci Jana Kiepury, jednego z najpopularniejszych artystów operowych i operetkowych okresu dwudziestolecia międzywojennego. 

 

W ramach kampanii „FAKRO - okno otwarte na sztukę” angażujemy się w wiele wspaniałych inicjatyw związanych z muzyką, malarstwem, a nawet rzeźbą. Szeroko rozumiana sztuka jest dla nas ważnym aspektem, często inspiracją, dlatego chętnie wspieramy takie wydarzenia – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

 

W ramach tegorocznej edycji festiwalu odbyło się ponad 20 koncertów, w tym gale operowe i operetkowe, spektakle operowe, baletowe, teatralne, koncerty promenadowe, a także spotkania z artystami.

 

Festiwal odbył się w dniach 12-19 sierpnia 2023 r. w Krynicy-Zdroju, będąc jedną z najważniejszych imprez kulturalnych w regionie.