Udostępnij

FAKRO partnerem IX Międzynarodowego Turnieju Sokolika

Podobnie jak w minionym roku firma FAKRO została partnerem Międzynarodowego Turnieju Sokolika. Jest to następstwo współpracy zainicjowanej w 2018 roku.

14 maja br. miało miejsce losowanie grup, które zmierzą się w turnieju. Rozgrywki odbędą się 8 i 9 czerwca w Starym Sączu na terenie obiektów sportowych MKS Sokół. W zawodach piłki nożnej zagrają dziesięciolatkowie z 11 krajów Europy. Wśród tegorocznych gwiazd zobaczymy tak znane zespoły jak: Juventus Turyn, Borussia Dortmund, PSV Eindhoven, FC Porto, Hertha BSC Berlin, Benfica Lizbona, Everton F.C. Naprzeciw im staną reprezentacje największych akademii piłkarskich z Polski oraz miejscowe zespoły: Sandecja Nowy Sącz, Dunajec Nowy Sącz, Sokoliki Stary Sącz oraz Akademia Piłkarska Goal.

Sportowa rywalizacja i zasady fair play, są bliskie filozofii FAKRO, dlatego też z przyjemnością zostajemy partnerami sportowych inicjatyw. Kibicujemy wszystkim uczestnikom turnieju. Jesteśmy dumni, że takie wydarzenie o międzynarodowym zasięgu odbywa się na Sądecczyźnie – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO, reprezentujący firmę podczas losowania.