Udostępnij

FAKRO Partnerem Fundacji Teraz Polska
2015-06-08

Od 22 lat, Fundacja Teraz Polska wyłania grupę najlepszych polskich produktów, usług, gmin i przedsięwzięć, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Godło „Teraz Polska” stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim Laureatów.

 

FAKRO Partnerem Fundacji Teraz PolskaNajlepszym dowodem jest historia firmy FAKRO, która w 1996 roku otrzymała biało-czerwone godło „Teraz Polska”, przyznawane najlepszym polskim produktom. To prestiżowe wyróżnienie stało się dla FAKRO oknem na świat. Od tego czasu rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Firma od początku postawiła na jakość pełniącą funkcję paszportu pozwalającego przekraczać granice. Dzisiaj możemy się pochwalić, że m.in. dzięki współpracy z Fundacją Teraz Polska firma FAKRO jest wiceliderem na światowym rynku okien dachowych i jedną z niewielu polskich firm globalnych. – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu i Dyrektor Marketingu firmy FAKRO.

 

FAKRO Partnerem Fundacji Teraz PolskaFAKRO dzięki silnej pozycji na rynku polskim i wsparciu rodzimych konsumentów mogło rozwinąć swoje działania eksportowe. Dzisiaj Prezes i założyciel FAKRO, Ryszard Florek wspiera polską gospodarkę i polskie rodzime firmy. W tym celu powołał Fundację Pomyśl o Przyszłości, która inicjuje dyskusje na tematy gospodarcze i zachęca do budowania wspólnoty ekonomicznej. Jak możemy przeczytać na okładce raportu wydanego przez Fundację „Wspólnie budujmy naszą zamożność”: „Konkurencja globalna przypomina Gospodarcze Mistrzostwa Świata. Kraje, które wygrywają w gospodarce nie tylko mają satysfakcję z wygranej lecz również osiągają wyższy poziom życia. Wierzymy w sukces gospodarczy Polski.”.

 

Tegoroczna gala wręczenia statuetek Teraz Polska odbędzie się 8 czerwca 2015 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie. Retransmisja z tej uroczystości ukaże się 10 czerwca w TVP. Towarzyszyć jej będzie szeroka akcja informacyjno – reklamowa w telewizji publicznej.