Udostępnij

FAKRO otula ciepłem na święta

FAKRO otula ciepłem na święta

 

Nowosądecka firma FAKRO przekazała ciepłe, polarowe kocyki na oddział Otolaryngologii w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu. Skorzystają z nich najmłodsi pacjenci. Prezent został przekazany w ramach akcji „FAKRO- otulamy ciepłem na święta”.

Firma FAKRO wspiera lokalną społeczność. Sponsoruje wiele lokalnych wydarzeń kulturalnych, sportowych i społecznych. Pamięta o placówkach zaangażowanych w rozwój regionu oraz tych, które zapewniają bezpieczeństwo naszym mieszkańcom. Na rzecz sądeckiego szpitala FAKRO przekazało wcześniej markizy. Przed nadmiernym nagrzaniem chronią maluchy przebywające na oddziale pediatrii oraz pacjentów otolaryngologii.

Akcja „FAKRO otula ciepłem na święta” to jedna z wielu inicjatyw podjętych przez naszą organizację i pracowników w tym świątecznym czasie. Zorganizowaliśmy także dwa kiermasze świąteczne, z których dochód przeznaczyliśmy na leczenie Wikusi Wróbel oraz podopiecznych Stowarzyszenia Nadzieja z Nowego Sącza – komentuje Bożena Damasiewicz, Dyrektor ds. Administracyjno-Organizacyjnych, koordynująca działania CSR’owe w FAKRO.

Dziękujemy za ten gest, z pewnością kocyki przydadzą się na oddziale i otulą ciepłem naszych najmłodszych pacjentów – nie tylko od święta – podsumowuje lek. Tadeusz Bielak, kierujący oddziałem.

Kocyki na ręce przedstawicieli oddziału wręczyła Bożena Damasiewicz, Dyrektor ds. Administracyjno-Organizacyjnych. 

 

FAKRO otula ciepłem na święta