Udostępnij

FAKRO Najlepszym Pracodawcą Branży Budowlanej 2023

FAKRO Najlepszym Pracodawcą Branży Budowlanej 2023

 

Podczas uroczystej gali WPROST wręczono Nagrody Polskiego Biznesu 2023. Firma FAKRO otrzymała prestiżową Nagrodę Najlepszego Pracodawcy Branży Budowlanej 2023.

 

Nagroda jest pokłosiem rankingu Najlepszych Pracodawców WPROST, w którym FAKRO zajęło wysoka 8 lokatę, będąc jednocześnie numerem jeden w branży budowlanej.

 

Podczas gali podsumowano także Ranking 200 Największych Polskich Firm, w którym FAKRO uplasowało się na 124 pozycji oraz wręczono Orły Wprost.

 

Nagroda dla Najlepszego Pracodawcy w Branży Budowlanej w rankingu WPROST, to dla nas wyróżnienie i motywacja do dalszego działania. Jesteśmy największym pracodawcą na Sądecczyźnie. W całej organizacji zatrudniamy kilka tysięcy osób. Dbamy o to, aby żyło im się dobrze, nawet w czasach, które dla naszej branży są wymagające. To nagroda dla naszego zespołu – brawo FAKROteam – podsumowuje Paweł Dziekoński, Wiceprezes FAKRO.

 

Firma reaguje na potrzeby pracowników oraz dba o ich rozwój zawodowy. Pracownicy często uczestniczą w kursach i szkoleniach, mogą korzystać z darmowej nauki języków obcych. Pracownicy korzystają też benefitów w formie dofinansowań, m.in. do przedszkoli i żłobków, podręczników szkolnych, różnych form wypoczynku oraz działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej. Dodatkowym atutem jest szeroka oferta skierowana do pracowników i ich rodzin.

 

Uroczysta gala odbyła się 13 czerwca br. w Centrum Giełdowym S.A. w Warszawie.