Udostępnij

FAKRO nagrodzone w konkursie „LUBIĘ, BO POLSKIE 2022”

FAKRO nagrodzone w konkursie „LUBIĘ, BO POLSKIE 2022”

 

Firma FAKRO zajęła drugie miejsce w VI edycji ogólnopolskiego rankingu „LUBIĘ, BO POLSKIE”. Zostaliśmy nagrodzeni w kategorii Najlepszy Produkt Eksportowy 2022.

 

Konkurs organizowany jest przez Polskie Radio S.A. oraz redakcję Trójki Polskiego Radia. Celem rankingu jest promowanie polskich produktów i usług, a także wspieranie rodzimych firm oraz edukowanie słuchaczy, w jaki sposób zakup polskich produktów i korzystanie z usług krajowych przedsiębiorców wpływa na koniunkturę naszej gospodarki.

Laureaci tegorocznej edycji "LUBIĘ, BO POLSKIE 2022" przedstawieni zostali podczas specjalnej audycji „Winien i Ma” na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
 

Patronat honorowy nad rankingiem objęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Ministerstwo Aktywów Państwowych. Patronat medialny – Polska Agencja Prasowa SA.

 

Wyróżnienie promujące eksportową siłę polskich firm jest szczególnie spójne z misją Fundacji Pomyśl o Przyszłości, która od lat edukuje społeczeństwo w kwestii racjonalizmu gospodarczego oraz aktywnie uczestniczy w staraniach o zapewnienie równych szans konkurowania rodzimych przedsiębiorców na rynkach międzynarodowych.