Udostępnij

FAKRO na targach MADE expo 2015
2015-04-02

W dniach 18-21 marca w Mediolanie odbyła się największa impreza targowa branży budowlanej we Włoszech. Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy FAKRO, drugiego na świecie producenta okien dachowych oraz schodów do poddaszy.

 

Na stoisku firmowym o powierzchni 100 mkw FAKRO zaprezentowało swe najnowsze rozwiązania z różnych grup produktowych, a wśród nich m.in. okna dachowe, innowacyjne i bezpieczne okna do dachów płaskich, schody do poddaszy oraz akcesoria do okien pionowych.

 

Dachowe okna balkonowe FGH-V Galeria, najcieplejsze okna dachowe z pojedynczym pakietem szybowym na rynku FTT U8 Thermo, czy okna uchylno-obrotowe preSelect to tylko część oferty, jaka została zaprezentowana we Włoszech.

 

Największym zainteresowaniem zwiedzających cieszyło się okno z rodziny produktów do dachów płaskich. Nagrodzone na tegorocznych targach BUDMA 2015 okno DXW, to produkt, po którym dzięki specjalnie wzmocnionej konstrukcji oraz antypoślizgowej powierzchni można swobodnie i bezpiecznie chodzić. Okno to doskonale nadaje się do tarasów na dachach płaskich. Aby zaprezentować i podkreślić wyjątkowość wspomnianego okna na stoisku zorganizowany został specjalny show, w ramach którego profesjonalny performer wykonywał różnego rodzaju akrobacje po powierzchni okna DXW z wykorzystaniem roweru.

 

Kolejnymi produktami, jakie spotkały się z zainteresowaniem zwiedzających to, prezentowane po raz pierwszy na włoskim rynku, rolety i markizolety w wersji Solar przeznaczone do okien pionowych. Dzięki specjalnej budowie panelu słonecznego, ze zintegrowanym czujnikiem nasłonecznienia, rolety te samoczynnie się opuszczają lub podnoszą działając w sposób bezobsługowy.

 

W czasie 4-dniowej imprezy targi Made Expo odwiedziło łącznie 208 000 zwiedzających, z czego ok 4 000 z nich przybyło na stoisko FAKRO. 

 

Obejrzyj film z ewolucji po innowacyjnych oknach DXW