Udostępnij

FAKRO na targach CONSTRUMA 2016

Firma FAKRO, światowy wicelider w branży okien dachowych oraz schodów strychowych na świecie aktywnie uczestniczył w tegorocznych targach Construma, które miały miejsce w Budapeszcie w dniach od 6 kwietnia do 10 kwietnia 2016 roku. Podczas trwania 35 edycji International Building Trade Exhibition firma FAKRO zaprezentowała swoje innowacyjne rozwiązania na blisko 100m2 stoisku.

Na stoisku przedstawiono szeroką gamę produktów FAKRO począwszy od okien dachowych przez świetliki po rozwiązania do dachów płaskich oraz schody strychowe. FAKRO zaprezentowało innowacyjne produkty z rodziny okien do dachów płaskich: okno wyłazowe DRF, okno DXW, którego specjalna konstrukcja umożliwia chodzenie po nim, jak również okno typu F, którego nowoczesny design został nagrodzony prestiżową nagrodą Red Dot 2016.

Podczas targów duży nacisk FAKRO położyło na promowanie produktów wykonanych w nowym systemie thermoPro. System ten podnosi energooszczędność, zwiększa trwałość, gwarantuje doskonałą szczelność oraz ułatwia montaż okien dachowych. W celu promocji tego systemu firma stworzyło akcję zwrot na konto do 80 000 HUF dla klienta indywidualnego (w dniach 06.04 – 31.05.2016). Promocją zostały objęte produkty wykonane w systemie thermoPro oraz energooszczędne okna FTT U6 i U8.

Ponadto FAKRO zaprasiło odwiedzającyh stoisko do udziału w loterii (w dniach 06.04 – 31.05.2016), w ramach której można wygrać wycieczkę do Francji połączoną z uczestniczeniem w wydarzeniu sportowym.

Na stoisku zostały szczególnie wyeksponowane NOWOŚCI: sterowane elektrycznie okno FTT Thermo Z-Wave najbardziej energooszczędne okno dachowe na świecie z pojedynczym pakietem szybowym, świetlik rurowy płaski SRS-L ze sztywną rurą światłonośną oraz okno wyłazowe termoizolacyjne FWP. Oczywiście, nie mogłoby zabraknąć nowatorskiego okna dachowego FGH-V Galeria , w którym otwarte skrzydła tworzą balkon oraz największego jednoramowego okna na rynku FYP-V , którego wysokość może wynosić 206 cm. Dodatkowo zostały zaprezentowane markizy VMZ w wersji Z-Wave do okien pionowych.

Stoisko FAKRO to nie tylko innowacyjne produkty, ale również ekstremalny pokaz akrobacji rowerzysty, który zaprezentował trwałość okna DXW.