Udostępnij

FAKRO na targach BAU 2019

Dla firmy FAKRO to był udany początek roku. Targi BAU, które z 2’250 wystawcami z 45 krajów i 250’000 zwiedzającymi jako wiodące targi na świecie po raz kolejny ustanowiły wartości rekordowe. Stoisko FAKRO było tłumnie odwiedzane, dzięki zaprezentowanym innowacyjnym rozwiązaniom.

Co czwarty gość odwiedzający targi to architekt, inżynier lub planista, dlatego też na stoisku FAKRO nie zabrakło licznego grona profesjonalistów. Firma miała również przyjemność gościć architektów współpracujących z Heinze. Paul Leitgeber, zarządzający FAKRO Dachfenster GmbH jest bardzo zadowolony z obecności na targach: „Udało nam się nawiązać wiele cennych, nowych kontaktów i zaprezentować zainteresowanym klientom zarówno nowe, jak i uznane na rynku produkty. Szczególnie dla przedsiębiorstwa, które w Niemczech prężnie się rozwija, niezwykle ważne jest uczestniczenie w tego typu wydarzeniu”.  

Podczas targów firma FAKRO zaprezentowała szeroką gamę innowacyjnych produktów: okien dachowych, okien do dachów płaskich i schodów strychowych. Targi oferują unikalne forum, na którym firma może zaprezentować swoje rozwiązania szerokiej publiczności i nawiązać dialog. Produkty FAKRO swoją innowacyjność zawdzięczają nie tylko pracy wysokiej rangi profesjonalistów, którzy na co dzień dbają o ich wysoką funkcjonalność, jakość i komfort użytkowania, ale również „wsłuchiwaniu się” w potrzeby rynku.

Na 143m2 stoisku firma zaprezentowała rodzinę produktów do dachów płaskich, między innymi nagrodzone German Design Award Winner 2019 okno DXW, po którym można chodzić. Ponadto zaprezentowano okno do dachów płaskich typu F charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi oraz nowoczesnym wyglądem. Przedstawiono okno D_F w wersji ColourLine, które pozwala na dopasowanie koloru (ponad 200 barw z palety RAL Classic) wykończenia okien do stylistyki istniejącego dachu. Nowością było okno do dachów płaskich typu Z, którego specjalnie zbudowany segment szklany ze spadkiem zewnętrznej powierzchni umożliwia odprowadzanie wody nawet w przypadku zamontowania okna idealnie w poziomie. Na zamówienie okna dostępne są z fabrycznie zamontowaną markizą AMZ/Z Z-Wave pod segmentem szklanym.

Oczywiście na stoisku nie mogło zabraknąć szerokiej oferty schodów strychowych, wśród nich wyróżniały się schody nowej generacji LMP, które umożliwiają dostęp do przestrzeni strychowej, nawet w bardzo wysokich pomieszczeniach (od 300 do 366cm). Zastosowany system odciążania drabinki pozwala na wygodną obsługę przy zachowaniu maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa użytkowania.

Na stoisku zaprezentowano zaawansowane technologiczne FAKRO smartHome rozwiązania, w których produkty stolarki otworowej FAKRO zintegrowane są w systemie inteligentnego domu – można nimi sterować lokalnie za pomocą pilota, a po rozbudowaniu systemu również za pomocą smartfona.

New YouTube