Udostępnij

Wyjątkowe produkty FAKRO na Střechy Praha 2019

FAKRO, światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych zaprezentował nowości produktowe podczas tegorocznej, już 21-tej edycji targów Střechy Praha. W dniach 7 - 9 luty goście tłumnie odwiedzali stoisko firmy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się innowacyjne produkty, takie jak rodzina okien do dachów płaskich - okno DXW - po którym można chodzić oraz wielobarwne okno typu F w wersji ColourLine.

„Jesteśmy zadowoleni z uczestnictwa w największej imprezie branżowej w Czechach. Nasze produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jest to doskonałe miejsce do spotkań z partnerami biznesowymi, jak i inspirowania rozmówców do zastosowania innowacyjnych rozwiązań w swoich projektach budowlanych.” – komentuje Martin Moškoř, Dyrektor Handlowy FAKRO Czechy.

Tegoroczne targi odwiedziło ponad 20 tys. zwiedzających, a uczestniczyło w nich ponad 300 wystawców.

Na stoisku FAKRO uwagę zwiedzających przyciągał nowoczesny design okna do dachów płaskich typu F w wersji ColourLine (możliwość wyboru koloru spośród 200 barw z palety RAL Classic). Innowacyjne wzornictwo  sterowanego elektrycznie okna DEF zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2016. Dodatkowo goście zwiedzając stoisko FAKRO mieli możliwość spacerowania po oknie DXW, które dzięki specjalnej konstrukcji oraz antypoślizgowej powłoce pozwala na swobodne poruszanie się po nim. Okno to zostało nagrodzone German Design Award Winner 2019.

Oczywiście na stoisku nie mogło zabraknąć oferty energooszczędnych okien dachowych. Prym wiodło drewniane okno FTT/U U8 Thermo malowane lakierem poliuretanowy w kolorze białym. Okno doskonale sprawdza się w budownictwie pasywnym, co potwierdza certyfikat Passivhaus.

Dodatkowo zgodnie z obecnymi trendami w architekturze obfitującymi w duże przeszklenia, firma FAKRO zaprezentowała zespolenie okna balkonowego FGH-V Galeria z oknem dwuskrzydłowym FDY-V Duet proSky. Efekt był naprawdę imponujący.

Firma przedstawiła również szeroką ofertę akcesoriów zewnętrznych i wewnętrznych zarówno do okien dachowych, jak i do okien do dachów płaskich.