Udostępnij

FAKRO na paryskich salonach

Za kilka dni, 6 listopada rozpoczyna się jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w branży budowlanej - BATIMAT 2017 w Paryżu. Są to największe targi budowlane w Europie: 350 000 gości targowych z całego świata, ponad 3 000 wystawców podczas każdej edycji.

BATIMAT, odbywający się w cyklu dwuletnim gości jednych z najpopularniejszych producentów branży budowlanej, dobrze znanych na rynku globalnym. Wśród nich swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentuje firma FAKRO, wicelider na światowym rynku okien dachowych i schodów strychowych. Można powiedzieć, stały bywalec na arenie imprez międzynarodowych, ponieważ uczestniczy rok rocznie w ponad 20 imprezach targowych. Podczas targów BATIMAT w Paryżu FAKRO prezentuje swoją ofertę nieprzerwanie od 2001 roku. W tym roku producent serdecznie zaprasza na swoje stoisko, hala 6 stoisko L135.

W tej edycji firma FAKRO na powierzchni 216 m2 zaskoczy niejednego gościa: intrygujący design, nowoczesne produkty, występ solo akrobaty na oknie do dachów płaskich DXW. To tylko niektóre akcenty - na więcej wrażeń firma zaprasza na stoisko.

Motywem przewodnim będzie rodzina okien do dachów płaskich, szczególnie okna typu F w wersji Colourline. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi, a nowoczesny design i bogata kolorystyka (ponad 200 barw) wykończenia okien tworzą estetyczne przeszklenie płaskiego dachu.

Ponadto swoją premierę na rynku francuskim będą miały nowe produkty FAKRO pod marką INNOVIEW: okna pionowe, drzwi wejściowe oraz bramy garażowe. Uwagę przyciągną spektakularne drzwi podnoszono-przesuwne HST o szerokości 5 metrów. "Wielkopowierzchniowe przeszklenia doskonale wpisują się w obecne trendy w architekturze, dodatkowo pozwalają wydobyć więcej z jakości i komfortu życia na co dzień." - komentuje Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

Na stoisku FAKRO nie zabraknie inteligentnych rozwiązań Smart Home, takich jak: produkty FAKRO sterowane na pomocą smartfona, markiz solarnych - nie wymagających podłączenia do instalacji elektrycznej.

Na stoisku również będą produkty niezbędne o tej porze roku, jak: okno energooszczędne FTT U8 „najcieplejsze” okna na rynku  z pojedynczym pakietem szybowym oraz markiza antysmogowa do okien pionowych z membraną filtrującą.

Goście targowi będą mogli zobaczyć walory innowacyjnego okna dachowego preSelect2 , posiadającego dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła: uchylna i obrotową. Uchylenie skrzydła okna preSelect2 jest prawie o 30% większe niż w poprzednim modelu okna i osiąga kąt 45°. Pozwala to na pełniejsze wykorzystanie stworzonej na poddaszu dodatkowej przestrzeni oraz nieograniczony widok na zewnątrz.

Podczas targów BATIMAT na stoisku FAKRO odbędzie się wyjątkowy pokaz akrobacji, którego celem jest pokazanie wytrzymałości okna do dachów płaskich DXW. Jest to okno, które dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz antypoślizgowej powierzchni pozwala na swobodne przemieszczanie się po jego powierzchni.