Udostępnij

FAKRO Mecenasem konkursu Nagrody Roku SARP 2021

Początkiem października jury konkursowy nagrodziło laureatów Nagrody Roku SARP 2021. Do konkursu organizowanego przez Zarząd Główny SARP, przystąpić mogły pracownie i biura projektowe, architekci, inwestorzy i organy administracji publicznej oraz redakcje magazynów architektonicznych. Firma FAKRO była Mecenasem tego konkursu.

Różnorodność kategorii zaowocowała wieloma pięknymi i nowoczesnymi projektami zgłoszonymi do oceny przez jury. Wśród kategorii wymienić można budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne, budynki oświaty, kultury i biurowe, czy użyteczności publicznej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zgłoszenia przedstawiające architekturę w przestrzeni publicznej i dziedzictwa. Warunkiem koniecznym była budowa wspomnianych obiektów na terytorium Polski, które przekazane były do użytku w 2020 roku.

 

FAKRO Mecenasem konkursu Nagrody Roku SARP 2021

 

Nagroda Roku SARP to od wielu lat ważne wydarzenie, które zrzesza środowisko architektoniczne z całego kraju. Jest także uznawana za najbardziej prestiżowe wyróżnienie architektoniczne przyznawane obiektom w naszym kraju.

Zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych projektów -> Stowarzyszenie Architektów Polskich - NAGRODA ROKU SARP edycja 2021