Udostępnij

FAKRO mecenasem „Gigantów Kultury 2023”

FAKRO mecenasem „Gigantów Kultury 2023”

 

FAKRO po raz kolejny zaangażowało się w promowanie kulturalnej inicjatywy. Tym razem firma włączyła się w projekt „Giganci Kultury 2023”. W ramach partnerstwa opublikowaliśmy artykuł na łamach dodatku „Pełna Kultura”, a w kanałach  Polska Press Grupa można przeczytać wywiad z Pawłem Dziekońskim, Wiceprezesem FAKRO.

 

„Giganci Kultury 2023”, to nagrody dla najważniejszych postaci i instytucji kulturalnych w Polsce. Obecność przy takim wydarzeniu jest kontynuacją realizowanej kampanii „FAKRO – okno otwarte na sztukę”.

 

Projekt "Giganci Kultury" to unikalna inicjatywa, która skupia w sobie szereg działań na rzecz promocji sztuki, zachowania dziedzictwa kulturowego oraz dostępu do kultury dla wszystkich grup społecznych. Promowanie polskiej kultury, podobnie jak umacnianie polskiej marki na rynku globalnym, wpływa na rozwój naszej rodzimej wspólnoty – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

 

Uroczysta gala Giganci Kultury 2023” odbyła się 21 czerwca br. na Zamku Ujazdowskim w Warszawie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją „FAKRO – okno otwarte na sztukę – mariaż branży budowlanej ze sztuką” na łamach dodatku „Pełna Kultura”.

 

FAKRO mecenasem „Gigantów Kultury 2023”

 

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Pawłem Dziekońskim, Wiceprezesem FAKRO „Wizja, jakość, determinacja, odwaga i zgrany zespół”.

 

Źródło: Internetowe serwisy Polska Press Grupa, z dnia: 28 lipca 2023.