Udostępnij

FAKRO Made in Małopolska

„Czy warto być Made in Małopolska?” – pod takim tytułem odbył się jeden z paneli, w ramach tegorocznego XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Bożena Damasiewicz, dyrektor biura zarządu FAKRO i Prezes Fundacji Pomyśl o Przyszłości reprezentowała globalną markę, potwierdzając, że warto być „Made in Małopolska”.

FAKRO czuje się silnie związane z regionem. To w Nowym Sączu mieści się główna siedziba i serce naszej firmy. Każdego roku naszą firmę odwiedzają tysiące gości z całej Polski, sprzedawcy, dekarze i architekci. Oprócz najwyższej jakości produktów i życia firmy od kuchni, pokazujemy im także piękno naszego regionu – mówiła Bożena Damasiewicz, dyrektor biura zarządu FAKRO.

Prowadzony przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego projekt zakłada zbudowanie w świadomości Małopolan i turystów pozytywnego skojarzenia poszczególnych marek z miejscem ich powstawania, a znak „Made in Małopolska” podkreśla miejsce pochodzenia firm i produktów, a także potwierdza ich jakość i renomę.

Swoimi doświadczeniami oprócz reprezentującej FAKRO, Bożeny Damasiewicz, podzielili się także przedstawiciele firm: Maspex, RMF FM, HM Design i Karpiel Steindel Architektura.