Udostępnij

FAKRO jedną z największych polskich firm eksportowych

Firma FAKRO znalazła się na liście 200 największych polskich firm według rankingu „Wprost”. W ostatnim wydaniu czasopisma opublikowano już dziewiątą jego edycję. Tegoroczne zestawienie przyniosło rekordowe wyniki finansowe, które nigdy wcześniej nie były tak obiecujące.

 

Tegoroczna lista "Wprost" dostarcza cennych informacji na temat dynamiki polskiego rynku biznesowego i potwierdza rosnące znaczenie branży produkcyjnej w kraju. FAKRO nie tylko znalazło się w rankingu, ale także uplasowało się w pierwszej pięćdziesiątce firm określanych jako Polscy Ambasadorzy, czyli najwięksi polscy eksporterzy.

 

FAKRO odniosło sukces na polskim rynku dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, wysokiej jakości produktom i nieustannej trosce o zadowolenie naszych klientów. Branża budowlana staje w obliczu różnorodnych wyzwań, które wpływają na jej rozwój i funkcjonowanie. W ich obliczu konieczne są  inwestycje w innowacje, rozwijanie nowych strategii zarządzania oraz współpraca z innymi sektorami. Właśnie te działania pozwalają skutecznie sprostać rosnącym wymaganiom rynku – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu w FAKRO.

 

Przedsiębiorstwa, które znalazły się na tym prestiżowym zestawieniu, mogą być dumne z osiągniętych wyników i sukcesu na konkurencyjnym polskim rynku. FAKRO na zestawieniu Polskich Ambasadorów zajęło 47 miejsce, a w zestawieniu ogólnym uplasowało się na 124 pozycji.

 

 

FAKRO jedną z największych polskich firm eksportowych