Udostępnij

FAKRO gościem konferencji Poland – Europe – Ukraine. Rebuild Together

Paweł Dziekoński, Wiceprezes Zarządu Grupy FAKRO reprezentował firmę podczas konferencji Poland-Europe-Ukraine. Rebuild Together.

 

Europe – Poland – Ukraine. Rebuild Together to program, którego celem jest tworzenie i wzmacnianie relacji między europejskimi, polskimi i ukraińskimi środowiskami biznesu i przygotowanie ram współpracy przy przyszłej odbudowie państwa i gospodarki Ukrainy. W warszawskiej konferencji „Europe – Poland – Ukraine. Rebuild Together” wzięli udział przedstawiciele rządów, ministerstw i parlamentów Polski i Ukrainy, eksperci, a także przedstawiciele firm z branż bezpośrednio zainteresowanych współpracą – m. in. energetyki, IT, transportu i logistyki.

Omówione zostały perspektywy rozwoju sytuacji gospodarczej na Ukrainie i jej wpływ na gospodarkę światową. W panelach tematycznych zaprezentowano potrzeby i oczekiwania strony ukraińskiej, a także możliwości uczestnictwa polskiego biznesu w odbudowie Ukrainy.

Międzynarodowa Konferencja Europe-Poland-Ukraine. Rebuild Together jest podsumowaniem szeregu prowadzonych wcześniej działań w ramach kampanii społecznej Pomagamy Ukrainie.

Kontynuacja spotkań z polskimi i ukraińskimi przedstawicielami branż będzie planowana na 25 listopada bieżącego roku konferencja w Kijowie. Wydarzenie ma na celu omówienie oczekiwań i priorytetów odbudowy Ukrainy, dostępnego wsparcia oraz praktycznych poglądów polskiego i zachodnioukraińskiego biznesu.

 

Konferencja odbyła się 5 października 2022 roku w Warszawie.

 

FAKRO gościem konferencji Poland – Europe – Ukraine. Rebuild Together