Udostępnij

FAKRO celebruje Dzień Kobiet

8 marca na stałe wpisał się w kalendarz jako Międzynarodowy Dzień Kobiet. Ten dzień jest celebrowany także w firmie FAKRO. Czołowy producent okien dachowych i schodów strychowych od lat podkreśla jak ważną rolę w funkcjonowaniu firmy pełnią zatrudnione w FAKRO kobiety.

8 marca to najlepsza okazja do podziękowań dla naszych pięknych pań. Za ich ciężką pracę i dobrą energię, którą wnoszą do naszej firmy – tłumaczy J. Włodarczyk, Dyrektor Administracyjny FAKRO. Tego dnia na pracowników płci pięknej czekają drobne upominki. Dyrektor Administracyjny osobiście składa każdej z pań życzenia i wręcza czekoladki. Ten zwyczaj na dobre zagościł w naszej firmie. Już od 10 lat w ten sposób celebrujemy Dzień Kobiet – dodaje.

Grupa FAKRO zatrudnia 3 300 osób. W samym Nowym Sączu zatrudnionych jest 525 pań, 106 pracuje w pozostałych spółkach produkcyjnych FAKRO w Polsce. Liczba kobiet w naszej firmie stale rośnie. Otwarte, zaangażowane w pracę i świetnie zorganizowane. Potrafiące pogodzić macierzyństwo z rozwojem zawodowym. I tu mogą oczekiwać pełnego wsparcia ze strony firmy, przyjaźnie nastawionej do rodzicielstwa i pracujących mam. FAKRO to firma produkcyjna, tylko teoretycznie zdominowana przez mężczyzn, tymczasem kobiety odgrywają w niej ważną rolę, zajmując również stanowiska kierownicze – tłumaczy Halina Podgórny, Dyrektor ds. Personalnych FAKRO.