Udostępnij

FAKRO Budowlaną Firmą Roku 2017

Firma FAKRO, światowy potentat w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, po raz kolejny została nagrodzona w kategorii Budowlana Firma Roku. Ryszard Florek – Prezes i współwłaściciel FAKRO wraz z Januszem Komurkiewiczem – członkiem Zarządu ds. marketingu zostali wyróżnieni tytułem Osobowość Branży 2017.

Nagrody mają na celu wyłonienie wyróżniających się firm i osób działających na polskim rynku budowlanym oraz upowszechnienie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży budowlanej.

Mijający 2017 rok był pomyślny dla stolarki otworowej. Wynika to z faktu stabilnego rozwoju budownictwa mieszkaniowego. Odnotowano znaczący wzrost liczby mieszkań oddanych do użytku, wzrosła także liczba wydanych pozwoleń budowlanych oraz rozpoczętych budów. Dzięki temu w branży budowlanej, szczególnie w segmencie stolarki otworowej widać wzrosty sprzedaży – komentuje sytuację w branży w 2017 roku odbierający nagrody, Janusz Komurkiewicz.

Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej XV Gali Builder Awards, która odbyła się 23 stycznia br. w Multikinie Złote Tarasy.

Dziękujemy Kapitule za wyróżnienie. Nagroda u progu nowego roku motywuje nas do rozwoju oraz wdrażania rozwiązań, które podniosą komfort życia naszych klientów – dodaje Janusz Komurkiewicz.