Udostępnij

FAKRO America razem z „Gramy dla Polski”

FAKRO America razem z „Gramy dla Polski”

 

Nie od dziś wiadomo, że firma FAKRO wspiera polski sport, a w szczególności polską piłkę nożną. Z dumą informujemy, że nasz oddział w Stanach Zjednoczonych FAKRO America towarzyszył młodym zawodnikom podczas kolejnej edycji projektu PZPN „Gramy dla Polski”. Wydarzenie odbyło się w lutym 2023 r. w Chicago, Illinois. W weekendowym treningu wzięło udział 29 zawodników z roczników 2008 i 2009. Do Wietrznego Miasta przybyli młodzi piłkarze również z innych stanów: Kalifornii, Florydy, Nowego Jorku, a nawet z Kanady.

 

Projekt PZPN „Gramy dla Polski” zakłada wyłonienie najlepszych zawodników pochodzenia polskiego i mieszkających poza granicami Polski, następnie zapewnienie im szkolenia pod okiem najlepszych trenerów oraz włączenie do młodzieżowej kadry Polski. Każdy z zawodników miał możliwość zaprezentowania swoich najlepszych umiejętności i spełnienia marzenia o wstępie do młodzieżówki. Wśród wszystkich uczestników znalazła się również trójka z HDS Eagles Soccer Accademy (David Zając, Jakub Przewrocki i Tadeusz Reyes), którą FAKRO America wspiera już od kilku lat.

 

Wielu pokazało się od najlepszej strony i ich potencjał zostanie doceniony w niedalekiej przyszłości. MVP (czyt. najbardziej wartościowy gracz) obozu został Julian Zakrzewski-Hall, który otrzymał koszulkę podpisaną przez reprezentację Polski. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali upominki od PZPN oraz firmy FAKRO za zaangażowanie, talent i świetną grę na boisku. Najlepsi młodzi piłkarze wezmą udział w letnim zgrupowaniu w Polsce, a następnie w New Jersey. To wielka szansa na pełną sukcesu karierę piłkarską w przyszłości.

FAKRO America razem z „Gramy dla Polski”