Udostępnij

Dzień Kobiet z FAKRO

Dzień Kobiet z FAKRO

 

 

Z okazji Dnia Kobiet FAKRO zaprosiło Panie na wspólne wyjście do kina. Seanse odbyły się w nowosądeckim kinie Sokół. Były doskonałą okazją do integracji i spędzenia czasu w gronie koleżanek z pracy.  

Panie mogły zdecydować się na jedną z dwóch propozycji polskich produkcji: „Pokolenie Ikea” lub „Ślub doskonały”. Podczas każdego z seansów sala była wypełniona po brzegi.

Bardzo spodobała nam się idea wspólnego wyjścia. W codziennym biegu na wszystko brakuje czasu, a zaproszenie do kina sprawiło, że zaczęłyśmy się nawzajem motywować i zachęcać do zorganizowania tego czasu – komentuje Wioletta Wojtas-Maślanka, Główna Księgowa jednej ze spółek w Grupie FAKRO.

Przed seansem Panie miały możliwość wspólnych zdjęć w dedykowanych fotoramkach oraz wygrania nagród niespodzianek dzięki specjalnie na tą okazję oznakowanych fotelach. 

Gości przywitały Krystyna Kronenberger – Współwłaściciel, Bożena Damasiewicz – Dyrektor Biura Zarządu, a życzenia od męskiej części złożyli członkowie Zarządu FAKRO: Sebastian Talarczyk oraz Krzysztof Krzysztoń.

Czy kobieta kobiecie powinna składać życzenia? Oczywiście, w końcu nikt inny nie zrozumie nas i naszych potrzeb tak dobrze, jak druga kobieta, dlatego bardzo cieszę się, że mogę być dzisiaj z Wami i złożyć Wam dobrego zdrowia, bo ono wśród wszystkich skarbów świata jest najcenniejsze, wspaniałych oddanych przyjaciół, spokoju i pokoju, którego ostatnio tak nam brakuje -  takie słowa skierowała do Pań siedzących w sali kinowej Krystyna Kronenberger, Współwłaściciel FAKRO.

Seanse odbyły się 10 i 11 marca. Uczestniczyły w nich także Panie z oddziałów zamiejscowych z Tymbarku (Florad) i Dobrej (Stolart), dla których został zorganizowany transport. Z racji dużej odległości, panie z oddziału zlokalizowanego w Mielcu i Rudniku nad Sanem miały zorganizowany osobny seans w lokalnym kinie.

Kobiety wnoszą do naszej organizacji ciepło, wrażliwość i empatię. Pracują na różnorodnych stanowiskach, także zarządczych. W Polsce zatrudniamy ok. 850 kobiet – podsumowuje Bożena Damasiewicz, Dyrektor ds. Administracyjno-Organizacyjnych FAKRO,  także Kobieta Branży Stolarki 2015.