Udostępnij

FAKRO podczas targów Big 5 Global 2023 w Dubaju

FAKRO podczas targów Big 5 Global 2023 w Dubaju

 

W Dubaju odbyły się Targi Big 5 Global 2023, jedna z największych imprez wystawienniczych sektora budowlanego na świecie. FAKRO nie mogło zabraknąć na tak ważnym wydarzeniu branżowym. Instalacje wraz z flagowymi produktami FAKRO stanęły w części wystawienniczej wzbudzając zainteresowanie przedstawicieli ponad 40 krajów z całego świata.

Dubaj, światowa stolica luksusu i współczesnego designu. Dzięki swojemu strategicznemu położeniu oraz dynamicznemu rozwojowi gospodarczemu pełni rolę centrum Bliskiego Wschodu. To właśnie tutaj co roku zjeżdżają się wystawcy z całego świata, aby zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania z branży budowalnej podczas targów Big 5 Global. FAKRO zaprezentowało swoje produkty z nowej linii stolarki pionowej INNOVIEW, rewolucyjne okna do dachów płaskich oraz swój najnowszy produkt – elektryczne schody strychowe.

Z ramienia FAKRO w Targach udział wzięli: Paweł Dziekoński, Wiceprezes FAKRO, Jacek Kulpa, Dyrektor Eksportu, Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu, Sujew Sabina, Kierownik Rynku - Kraje Beneluxu, Bogdan Malaga, Kierownik Rynku - Austria, Szwajcaria, Słowenia oraz Tomasz Januszewski, Kierownik Rynku - Węgry, Słowacja, Grecja, Turcja, Bliski Wschód, Afryka Północna. Stoisko FAKRO wzbudzało duże zainteresowanie ze strony odwiedzających. Jednym z gości był Jakub Sławek, pełniący funkcję Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnym Rzeczypospolitej Polskiej w Państwie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W czasie targów odbywają się także dodatkowe inicjatywy, konferencje, debaty i mniejsze wystawy tematyczne. Targi Big 5 Global 2023 to wyjątkowa okazja do zaprezentowania innowacyjnych produktów FAKRO w środowisku globalnym, szerokiemu gronu potencjalnych klientów, partnerów i inwestorów. To także sposobność do poznania potrzeb i oczekiwań ludzi z całego świata oraz ich odbiór opracowanych rozwiązań.

Targi odbyły się 04-07 grudnia w Centrum targowo-wystawienniczym Big 5 Global w Dubaju.