Udostępnij

Drużyna FAKRO pobiegła po uśmiech

2 czerwca br. na terenie Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu odbył się V Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 A Smile. Po uśmiech dla 8- letniego Kacperka Matusika, podopiecznego Stowarzyszenia SURSUM CORDA pobiegło łącznie 549 zawodników. Wydarzenie, jak co roku wsparła firma FAKRO, którą reprezentowała wyjątkowo silna, bo licząca aż 75 osób drużyna.

RAZEM możemy więcej, to hasło, które towarzyszy nam nie tylko podczas takich wydarzeń, ale przede wszystkim w codziennej pracy. Firma FAKRO od lat chętnie angażuje się i wspiera wszelkie inicjatywy związane z promowaniem aktywnego i zdrowego stylu życia. Cieszymy się, że w tym roku udało nam się zebrać tak liczny i zaangażowany zespół. W zawodach pobiegło 29 pracowników oraz 46 dzieci. Jesteśmy dumni z takiego zespołu – komentuje zaangażowana w organizację ze strony FAKRO, Renata Damasiewicz, specjalista ds. reklamy medialnej.

„Run 4 A smile”, czyli „Bieg po uśmiech” to projekt realizowany przez międzynarodową grupę studentów WSB-NLU. W tym roku podczas wydarzania udało się zebrać 16 200 zł na leczenie cierpiącego na niedowład nóżek i rączek oraz epilepsję Kacperka Matusika.