Udostępnij

CZERWONA KROPKA dla drzwi podnoszono-przesuwnych FAKRO Innoview HST-Sky

Uroczystość wręczenia nagród Red Dot Award w kategorii Product Design 2019 odbyła się 8 lipca w Essen w Niemczech. W tym roku Czerwoną Kropkę otrzymały drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky, a nagrodę odebrali nasi przedstawiciele Maksymilian Kłapacz i Stefan Struck.

Nagroda Red Dot Award jest przyznawana w Niemczech od ponad 60 lat za design i innowacyjność produktów. To jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie projektowania na świecie.

Po uroczystej gali w esseńskiej operze, na której spotkała się międzynarodowa „scena designu” miało miejsce przyjęcie „Designers’ Night”. Podczas Nocy Projektantów w Red Dot Design Museum laureaci otrzymali pamiątkowe certyfikaty i mogli świętować swój sukces. Jednocześnie było to otwarcie pokonkursowej wystawy z nagradzanymi produktami „Design on Stage”, którą można zwiedzać do 11 sierpnia 2019 r.

„Po raz kolejny dowiedliśmy, że nasze produkty to znak jakości i innowacyjności. Jesteśmy dumni, że drzwi HST-Sky spotkały się z uznaniem jurorów RedDot i zostały nagrodzone” – skomentował Menadżer Produktu Maksymilian Kłapacz.