Udostępnij

FAKRO po raz kolejny z tytułem BUDOWLANEJ FIRMY ROKU

W ślad za ubiegłorocznym sukcesem FAKRO – światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych – zostało wyróżnione prestiżowym tytułem Budowlana Firma Roku. Laureatami w kategorii Osobowość Branży 2016 zostali także: Ryszard Florek, Prezes i Współzałożyciel FAKRO oraz Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu.

Podczas uroczystej Gali Builder Awards 2016, zorganizowanej przez miesięcznik Builder, która odbyła się 25 stycznia br. zostały nagrodzone najlepsze firmy wykonawcze, dostawcze oraz ich przedstawiciele. Redakcja i Rada Programowa doceniła firmy, które wyróżniają się na rynku skutecznym zarządzaniem, dobrymi wynikami, innowacyjnością proponowanych rozwiązań oraz rzetelnością i stabilnością.

Kapitule Konkursowej składam serdecznie podziękowanie za zaproszenie mnie do grona osobowości w branży. Już niemal od ćwierćwiecza jestem związany ze stolarką budowlaną starając się rozwijać ją na miarę współczesności. W FAKRO mogę tego dokonywać z radością. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej kreatywności drzemiącej w zespole. Dzięki niej rozszerzamy działalność i wprowadzamy obecnie na rynek kompleksową ofertę stolarki budowlanej – INNOVIEW Line – podsumowuje odbierający nagrody, Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO.

Firma FAKRO z małej rodzinnej firmy stała się globalną korporacją i jednym z liderów w branży okien dachowych. Jednym z jej priorytetowych celów jest powiększenie udziałów w branży w rynku światowym. Prezes Florek angażuje się również w rozwój polskiej gospodarki. Jest pomysłodawcą Fundacji Pomyśl o Przyszłości, której celem jest działanie na rzecz rozwoju gospodarczego naszego kraju poprzez zmianę świadomości polskiego społeczeństwa, naukę życia w gospodarce wolnorynkowej oraz budowanie kapitału społecznego.