Udostępnij

3 nagrody dla FAKRO w rankingu Budowlana Marka Roku 2017

Firma FAKRO – jeden ze światowych liderów w produkcji okien dachowych i schodów strychowy otrzymała aż 3 nagrody: podwójne złoto oraz wyróżnienie w tegorocznej edycji rankingu Budowlana Marka Roku.

Produkty marki FAKRO zostały nagrodzone prestiżowymi tytułami:

Złoty Champion Roku 2017 - w kategorii Okna Dachowe

Złota Budowlana Marka Roku 2017 – w kategorii Okna Dachowe

Wyróżnienie - w kategorii Rolety/ Żaluzje zewnętrzne

Ranking Budowlana Marka Roku od 13 edycji wyłania najlepsze marki materiałów budowlanych w Polsce. Badanie zostało przeprowadzone przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Zwycięskie tytuły przyznano na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Otrzymane tytuły to jedne z najważniejszych i najbardziej prestiżowych w branży. Przede wszystkim dlatego, że ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym, wyróżniającym się ogromnym zasięgiem przy jednoczesnym zachowaniu niezależności, autentyczności i obiektywizmu – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu FAKRO.

Kryteria badawcze były następujące: częstotliwość stosowania marki, najwyższa dostępna na rynku jakość oraz najlepsza relacja ceny do jakości.

Tytuł Championa Roku 2017, to potwierdzenie wieloletniego uznania oraz dobrej współpracy z dekarzami, którym dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyli markę FAKRO – uzupełnia Janusz Komurkiewicz.

Gala Budowlana Marka Roku 2017 odbyła się 8 czerwca w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy.