Udostępnij

Bohdan Lisowski nowym Prezesem SARP

Podczas Walnego Zgromadzenia Delegatów SARP, które odbyło się 30 listopada br. w Warszawie, Bohdan (Biś) Lisowski został wybrany nowym Prezesem Stowarzyszenia Architektów RP. W poprzedniej kadencji kierował krakowskim oddziałem SARP. Dotychczas przez dwie kadencje Prezesem Zarządu Głównego był Mariusz Ścisło.

Serdecznie gratulujemy Panu Bohdanowi Lisowskiemu objęcia tej prestiżowej ale także wymagającej i odpowiedzialnej funkcji . To człowiek wielkiej pasji, ogromnej wiedzy i wielkiego zaangażowania. Natomiast Panu Mariuszowi Ścisło serdecznie dziękujemy za lata, w których mieliśmy okazję z nim współpracować oraz niezwykłą życzliwość w podejmowanych przez FAKRO działaniach. – komentuje Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, starszy specjalista ds. współpracy z architektami FAKRO.

Podczas Walnego Zgromadzenia Delegatów SARP w specjalnej „Strefie Architekta” nie zabrakło także firmy FAKRO, która od wielu lat współpracuje i jest partnerem Stowarzyszenia Architektów RP. Dzięki takim Partnerom czerpiemy inspirację i motywację do dalszych działań – dodaje Małgorzata Respekta-Paszkiewicz.