Udostępnij

FAKRO na Bauen & Energie 2016 w Wiedniu
2016-02-10

Firma FAKRO po raz drugi aktywnie uczestniczyła w imprezie targowej Bauen & Energie. Targi odbyły się w dniach 28 do 31 stycznia 2016 w Wiedniu.

W trakcie tegorocznych targów 550 wystawców prezentowało swoje nowości produktowe w trzech halach wystawienniczych. Bauen & Energie cieszą się dużą popularnością wśród fachowców z branży. Targi odwiedziło ponad 45.000 zwiedzających.

Na swoim stoisku FAKRO przedstawiało innowacyjne produkty. Szczególną uwagą gości targowych cieszyły się produkty do dachów płaskich, między innymi DXW WalkOn. Specjalna konstrukcja okna, jak sama nazwa mówi umożliwia chodzenie po nim. Okno zostało stworzone z myślą o użytecznych powierzchniach dachowych. Dodatkowo przedstawiono okno dachowe typu F w wersji ColourLine. Okno może być wykonane w każdym kolorze z szerokiej palety RAL i umożliwia dopasowanie kolorystyki do wykończenia istniejącego dachu.

Obok okien DEF czy DRC prezentowano nowość - wyłaz do dachów płaskich zintegrowany ze schodami strychowymi. Ponadto duże uznanie zyskały osłony słoneczne zarówno do okien dachowych, jak i pionowych. Szczególne wrażenie wywarła markizoleta zamontowana na oknie fasadowym oraz markizy solarne na oknach balkonowych. FGH-V Galeria to nowatorskie okno dachowe, w którym otwarte skrzydła tworzą balkon.