Udostępnij

FAKRO na Targach Batibouw
2014-04-14

Targi Batibouw to największa impreza o tematyce budowlanej, jaka corocznie odbywa się w Belgii. Przez 11 dni zwiedzający mają możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi poświęconymi budownictwu oraz renowacji. Impreza odbywa się na Placu Belgijskim, w samym sercu Brukseli.
 

Na powierzchni 120 000, w 2014 roku swe produkty zaprezentowało ponad 1000 wystawców. Dopisali również zwiedzający. Targi w tym roku odwiedziło ponad 300 000 osób, w tym 75 000 profesjonalistów.
 

Na tej ważnej imprezie nie mogło zabraknąć firmy FAKRO, vice lidera w produkcji okien dachowych na świecie. Na stoisku 160 mkw firma zaprezentowała swe nowości produktowe, jak również topowe wersje spośród obecnej oferty firmy, dostosowane do rynku belgijskiego. Wśród nich należy wymienić m.in nowatorskie okna do dachów płaskich nagrodzone wieloma prestiżowymi nagrodami, okna balkonowe, uchylno-obrotowe,najcieplesze okna dachowe na rynku z pojedynczym pakietem szybowym tj. FTT U8 Thermo, czy też rolety do okien pionowych.

Przez 11 dni targowych stoisko firmowe odwiedziło ponad 5 000 zwiedzających, którzy bardzo pozytywnie wypowiadali się nt wprowadzonych przez FAKRO rozwiązań.

Transport produktów FAKRO do Belgii realizowany jest regularnie co 48h. Dystrybucja odbywa się przez firmę "Albintra", wyłącznego dealera FAKRO na kraje BeLux.