Udostępnij

Radość ze zwycięstwa - Jedziemy do Francji !!!
2015-10-13

Z Reprezentacją Polski w piłce nożnej współpracujemy od ponad 10 lat. Nie mogło nas zabraknąć także, podczas decydującego meczu o awans do Mistrzostw Europy 2016. – tak tuż przed meczem Polska-Irlandia mówił Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO.

11 października 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie, Polska wygrała z Irlandią 2:1. Wśród tłumu rozentuzjazmowanych kibiców byli obecni także przedstawiciele firmy FAKRO. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek na świecie, wicelider na światowym rynku okien dachowych jest Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej już od 2004 roku.

Co łączy producenta okien dachowych z drużyną piłki nożnej? Zarówno FAKRO jak i nasza reprezentacja budują sukces Polski na arenie międzynarodowej. FAKRO walczy o sukces gospodarczy naszego kraju sprzedając swoje produkty na całym świecie. Piłkarska drużyna jest sportowym ambasadorem Polski. Podczas dzisiejszego meczu pokazaliśmy na co nas stać. – skomentował wygraną Janusz Komurkiewicz.

Radość ze zwycięstwa - Jedziemy do Francji !!!

 

 

O awansie polskiej drużyny do finałów mistrzostw Europy, sponsoringu sportowym oraz planach rozwoju firmy FAKRO rozmawiano także podczas zorganizowanego przez producenta okien dachowych, śniadania prasowego, które odbyło się w restauracji AleGloria w Warszawie. FAKRO od początku swojej działalności angażuje się w promocję sportu oraz zdrowego stylu życia. Podobnie jak w sporcie, wyznacznikiem sukcesu FAKRO jest rywalizacja i dynamika. – tak o współpracy z narodową drużyną podczas spotkania z dziennikarzami mówiła Renata Damasiewicz, Specjalista ds. Reklamy Medialnej FAKRO.