Udostępnij

AKTYWNIE w Muszynie – tak się bawi FAKRO!

FAKRO aktywnie świętuje swoje 30 urodziny. 25 września 2021 odbył się piknik: Aktywnie z FAKRO dla pracowników i ich rodzin w Hotelu Activa w Muszynie. 

Na uczestników czekały liczne atrakcje. Miłośnicy pieszych wędrówek wzięli udział w rajdzie górskim. Dzięki barwnym opowieściom przewodników i licznym konkursom, wędrówka minęła błyskawicznie.

Równolegle młodsze dzieci i ich rodzice, uzbrojeni w mapy, instrukcje i nieprzeciętną determinację, poszukiwali skarbów sprytnie ukrytych w okolicy hotelu.

Amatorzy gier zespołowych aktywnie wykorzystali boisko do siatkówki. Nie przeszkadzały im bawiące się w piasku pociechy. Można było poczuć się jak Robin Hood strzelając z łuku lub zamienić się w kolorową kuleczkę i stoczyć bumper ballowy pojedynek. Ci, którzy sporty wolą uprawiać bardziej stacjonarnie, korzystali ze strefy relaksu i gier planszowych. Brzuszki czekających na dalsze wydarzenia zapełniało przepyszne grillowane jedzonko.

Nie zabrakło elementu rywalizacji. Na uczestników turnieju tenisa stołowego czekały atrakcyjne nagrody. Sędzia Główny i jego pomocnicy skrupulatnie liczyli punkty. Zawodników dopingowała entuzjastyczna publiczność i obdarzony aksamitnym głosem DJ.  Wisienką na torcie były dwa pojedynki, w których udział wziął Pan Prezes Ryszard Florek.

Dla organizatorów najlepszą nagrodą są podsłuchane wypowiedzi dzieci: „Mamo, kiedy następny rajd?”, „Mamo, czy wrócimy tu jutro?”, „Mamo, ta impreza była najlepsza!”