Wakacyjne zacisze pełne słońca

W wiejskim krajobrazie Bishop Auckland w Wielkiej Brytanii, w otoczeniu uroczej scenerii stoi wyjątkowy budynek, który przeszedł spektakularną transformację. 

Dom wakacyjny leżący na wzgórzu Briar Hill, pełniący dotychczas funkcję stodoły, został poddany gruntownej modernizacji  dzięki czemu nabrał nowego wyglądu idealnie w angielskim stylu.    

Pan Johnson będący właścicielem budynku wiedział, że poddasze musi być dobrze doświetlone i najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będą okna dachowe. Właściciel był pewien, że zastosowanie okien dachowych na poddaszu z pewnością pozwoli mieszkańcom cieszyć się bogatymi widokami i podziwiać wyjątkowe naturalne piękno otaczające budynek. 

Właściciel zdecydował się na okna dachowe FAKRO, ponieważ był „szczególnie pod wrażeniem jakości ich wykonania” a jego zespół był zachwycony poziomem zastosowanych zabezpieczeń i technologii w produktach. Okna dachowe FAKRO wyposażone są w system topSafe, który podnosi bezpieczeństwo antywłamaniowe i użytkowanie okien.

Dodatkowo okna dachowe FAKRO posiadają technologię thermoPro, podnoszącą jakość i parametry produktu. Klamka w oknach FAKRO umieszczona jest na dole, co ułatwia dostęp do krawędzi okna i pozwala jeszcze lepiej korzystać z uroków otoczenia. Po zapoznaniu się z szeroką ofertą FAKRO Pan Johnson utwierdził się w swoim w przekonaniu, że znalazł idealne rozwiązanie dla swojego domu wakacyjnego. 

Bez wahania polecam FAKRO – jakość wykonania jest nienaganna, a wsparcie techniczne znakomite! - Steven Johnson, Właściciel nieruchomości.

W budynku zastosowano zespolenia okien dachowych typu preSelect z oknami kolankowymi montowanymi w ściance kolankowej. Takie rozwiązanie , tworzy iluzję balkonu, zapewniając ogrom światła na poddaszu.. Po zamontowaniu produktów FAKRO  budynek nabrał również nowego wyglądu. Warto zaznaczyć, że budynek znajduje się na szczególnie niekorzystnym obszarze jeżeli chodzi o warunki atmosferyczne. Mimo to okna dachowe FAKRO z powodzeniem wytrzymują wszystkie dotychczas występujące  warunki pogodowe.

Okna wyglądają absolutnie niesamowicie! Stanowią jeden z głównych elementów budynku. - Steven Johnson, Właściciel nieruchomości

Dzięki dużej ilości okien dachowych FAKRO, uzyskano fantastyczne widoki na okolicę. Pan Johnson jest zachwycony efektami: „Okna są z pewnością kluczowym elementem projektu. Warto było poświęcić trzy lata pracy, żeby ukończyć tę oszałamiającą budowę!”

Niegdyś samotna, pusta stodoła jest teraz kwitnącym domem wakacyjnym, gwarantującym przytulną oazę spokoju dla wczasowiczów.
 

 

POBIERZ  INFORMACJE O PRODUKCIE