Piękno klasycznych rezydencji

Wille Marzewickie to kameralne osiedle budynków nawiązujących stylistyką do klasycznych rezydencji. Te eleganckie domy odznaczają się wyjątkową architekturą, przestronnymi apartamentami i starannie dobranymi materiałami o wysokiej jakości. Zlokalizowane są w zachodniej części Wrocławia przy ul. Jerzego Łanowskiego, u podnóża przepięknego Lasu Mokrzańskiego. Lokalizacja inwestycji jest nie tylko wyjątkowa ze względu na dogodny dojazd, ale przede wszystkim ilość terenów zielonych otaczających ją.

 

Harmonia, symetria i klasyczne proporcje

Styl klasyczny do dzisiaj ma wielu zwolenników. Nic więc dziwnego, że apartamenty w Willi Marzewickiej tak zachwycają. Symetryczne kształty, przestronne wnętrza i ta harmonia. Inwestor zadbał o każdy detal, czego przykładem są okna ze szprosami dodające budynkowi elegancji, luksusu i  prestiżowego charakteru.

 

Okna typu portefenetre, światło w Twoim wnętrzu

Okna typu portfenetre, zwane francuskimi nie tylko podkreśliły styl Willi, ale dodały jej uroku. Ten rodzaj stolarki okiennej charakteryzuje się przeszkleniem sięgającym od podłogi, aż do sufitu. Od strony zewnętrznej okna francuskie zabezpieczone są balustradą. Dzięki wielkości przeszklenia światło rozchodzi się równomiernie w pomieszczeniu przez co staje się otwarte i lekkie.

 

Drewno meranti

Wyjątkowy projekt, wymaga wyjątkowych rozwiązań. Nie bez powodu w tej realizacji zostały wykorzystane okna pionowe FAKRO z linii INNOVIEW model IV92 wykonane z wyselekcjonowanego drewna meranti. Egzotyczny budulec z jakiego zostały wykonane słynie nie tylko ze swoich wysokich parametrów i odporności technicznej, ale unikatowych rysunków słojów. Okna wyko­nane z tego gatunku drewna zapew­ni­ają wnętr­zom doskon­ałą izo­la­cyjność cieplną, akustyczną oraz podkreślają wyjątkowość pomieszczeń dzięki swej strukturze i barwie. Wybrane okna pionowe INNOVIEW idealnie wkomponował się w charakter budynku.

Drewno meranti

 

Piękno połączone z wysokimi parametrami technicznymi

Okna z linii INNOVIEW to idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i ergonomii. Każdy element, zaczynając od drewna, a na klamce kończąc, jest dopracowane pod względem wzorniczym tworząc unikatowy i stylowy produkt. Wysokie parametry techniczne zapewniają trwałość, szczelności oraz komfort użytkowania. Stolarka INNOVIEW to także gwarancja energooszczędności dzięki dostępnym pakietom szybowym.

 

Specyfikacja:

 Dom w Markach Okna pionowe: IV92 + szprosy

 Dom w Markach Rodzaj drewna: MERANTI

 Dom w Markach Kolor drewna: RAL9010

 Dom w Markach Kształt profilu drewna: CLASSIC

 Dom w Markach Kolor okładziny aluminiowej: brak (okna bez okładziny aluminiowej)

 Dom w Markach Rodzaj połączeń naroży: brak (okna bez okładziny aluminiowej)

 Dom w Markach Zastosowane typy konstrukcji:

  • okna rozwierno-uchylne
  • okna balkonowe

 

Brama garażowa – BST SYLE

 Dom w Markach Rodzaj bramy: segmentowa

 Dom w Markach Kolor: biały (RAL9016)

 Dom w Markach Panel: 40 mm

 Dom w Markach Automatyka: Comfort 360

 

 

POBIERZ  INFORMACJE O PRODUKCIE