Jasne biuro pod własnym dachem

Właściciele domu w holenderskim Roosendaal  postanowili zaadoptować nieużywane poddasze. Ponieważ jeden z właścicieli jest architektem, wiedzieli dokładnie, czego potrzebują i jaki efekt chcą osiągnąć. Teraz, zmodernizowane poddasze najczęściej jest wykorzystywane jako domowe biuro. Zupełnie nowy klimat wniosły tam okna dachowe FAKRO.

Home office - luksus czy konieczność?

Praca zdalna stała się standardem. Nie tracimy czasu na dojazdy i stanie w korkach, a pracodawca nie musi wynajmować i wyposażać powierzchni biurowych. Dlatego coraz częściej decydujemy się na  zaadaptowanie domowej przestrzeni na ten cel. Okazuje się, że idealnym miejscem jest przestrzeń pod dachem. Warunkiem jest jej bardzo dobre doświetlenie.

Światło to podstawa

Wszyscy doskonale wiemy, że najlepszym światłem do pracy jest to naturalne. Nie tylko jest najzdrowsze dla naszego wzroku, ale też sprzyja koncentracji, dodaje energii, zwiększa wydajność oraz poprawia samopoczucie. Dlatego przy projektowaniu tego domowego biura nie mogło zabraknąć okien. Właściciele postawili na drewniane okna dachowe FAKRO preSelect Max w kolorze białym, które zamontowali w zespoleniu.

Okna i rolety stworzone dla siebie

Okno preSelect MAX jest niezwykle funkcjonalne. Posiada dwa sposoby otwierania: uchylny oraz obrotowy, a komfortową zmianę sposobu otwierania umożliwia specjalny przełącznik znajdujący się w dolnej części ościeżnicy. W oknach tych całe skrzydło uchylane jest do góry, dzięki czemu zyskuje się dodatkową przestrzeń na poddaszu. Obracając skrzydło możemy wygodnie je umyć. Okno posiada również wydajny automatyczny nawiewnik, który dostarcza do wnętrza optymalną ilość świeżego powietrza. Okna drewniane w kolorze białym są najchętniej wybierane do eleganckich minimalistycznych wnętrz. Znakomitym dodatkiem do okna są rolety wewnętrzne ARF, które idealnie sprawdzą się w słoneczne dni, gdy światło staje się zbyt intensywne i praca przy komputerze może okazać się niemożliwa. Dzięki rolecie mamy kontrolę nad ilością światła wpadającego do wnętrza.

Niezbędne w biurze

W tym domowym miejscu pracy panuje uporządkowany minimalizm. Nie ma żadnych zbędnych rzeczy, które mogą rozpraszać, za to znajduje się solidne biurko z miejscem do przechowywania dokumentów. Przyjaznego charakteru i stylizacji nadają mu rośliny. Naturalna zieleń ma ogromny wpływ na dobre samopoczucie i dodatkowo ożywia surowe wnętrze.

Lokalizacja: Roosendaal Holandia

Produkty: FPU-V preSelect Max, rolety ARF

 

POBIERZ  INFORMACJE O PRODUKCIE