Hotel z pięknymi apartamentami na poddaszu

Heuvelrijk to hotel zbudowany na zboczach wzgórza Berg en Dal tuż przy granicy niemieckiej. Spokojna wieś otoczona pięknymi widokami, jest idealnym miejscem odpoczynku, a jednocześnie stwarza wiele możliwości dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek.

Wszystko w jednym miejscu

Położenie hotelu jest idealne. Wzgórza, lasy, historia i kultura praktycznie w jednym miejscu. Berg en Dal graniczy z Nijmegen – najstarszym miastem Holandii. Ponadto w odległości spaceru znajduje się urocza wioska słynąca z win - Groesbeek. Tak więc oprócz rozkoszowania się naturą, można również odwiedzić zabytkowe i tętniące życiem centrum miasta lub miejscówkę winiarską Groesbeek.

Komfortowe zakwaterowanie

Hotel oferuje pokoje na trzech poziomach, ale te na poddaszu są najpiękniejsze. Cztery duże apartamenty wyposażone zostały w superenergooszczędne okna dachowe FAKRO FTT/U U6, które dodatkowo doświetlają wnętrza. Drewniane podłogi w jodełkę i drewniane belki konstrukcyjne pozostawione na skosach nadają wszystkim pomieszczeniom oryginalnego i naturalnego charakteru. Spokojny i niezakłócony sen zapewniają zamontowane na oknach rolety zaciemniające ARF.

Jasno, ciepło, wygodnie…

W apartamentach zastosowano drewniane sueprenergooszczędne okna dachowe FAKRO o konstrukcji obrotowej. Okna pokryte są potrójną warstwą lakieru poliuretanowego w kolorze białym, która tworzy gładką, odporną na wilgoć powłokę. Dzięki temu okna sprawdzają się idealnie również w hotelowych łazienkach. Klamka umieszczona w dolnej części skrzydła, sprawia, że ich obsługa jest bardzo łatwa i wygodna. Okna dostarczają mnóstwo naturalnego światła i jednocześnie są bardzo ciepłe. Dzięki trzyszybowemu pakietowi i nowatorskiej konstrukcji, okna posiadają doskonałe parametry termoizolacyjne co pozwala na realne oszczędzanie kosztów ogrzewania w zimie.

Nazwa inwestycji: Heuvelrijk

Zastosowane produkty FAKRO: okna dachowe FTT/U U6, rolety zaciemniające ARF

 

POBIERZ  INFORMACJE O PRODUKCIE