Dom w Markach

Marki, nieco ponad trzydziestotysięczne miasto, usytuowane zaledwie pół godziny jazdy samochodem od Warszawy. Malownicza okolica, w której dominują zielone tereny, parki i lasy. Idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin, które cenią bliskość dużej metropolii, jednocześnie pragnąc korzystać z uroków spokojnej okolicy.

 

W ostatnich latach można zaobserwować rozwój nowatorskich projektów architektonicznych, które wprowadzają innowacyjne rozwiązania i wykorzystują nowoczesne materiały. Właśnie na taką realizację zdecydowali się właściciele przestronnego domu jednorodzinnego w Markach.

 

Proste linie, dach o niewielkim kacie nachylenia, duże przeszklenia i geometryczne kształty. Prostota formy oraz estetyka dająca wrażenie elegancji i funkcjonalności. Biel i szarość elewacji podkreśla nowoczesny charakter budynku, odbija nadmiar energii słonecznej zapewniając komfortowe warunki wewnątrz pomieszczeń. Czarne oblachowanie okien fasadowych FAKRO INNOVIEW dodaje domowi charakteru i elegancji. Połączenie drewna i aluminium to gwarancja trwałości oraz wysokiej estetyki. Okna wyposażone w pakiet trzyszybowy to zwiększona izolacyjność termiczna i akustyczna, która zapewnia doskonałe warunki wewnątrz budynku.

Dom w Markach

 

Dwuskrzydłowe drzwi tarasowe FAKRO HS stworzyły harmonijne połączenie między wnętrzem a otoczeniem. Wyposażone w nowoczesne mechanizmy, umożliwiają łatwe otwieranie i zamykanie, a także regulację przepływu powietrza. Właścicielom zależało na przestronnym i funkcjonalnym salonie, doświetlonym naturalnym światłem. Zamontowane nad drzwiami tarasowymi okna pionowe FAKRO INNOVIEW tworzą efektowną kompozycję i otwierają perspektywę na przestronny ogród. Duże przeszklenia wpuszczają obfitą ilość naturalnego światła do wnętrza, optycznie powiększając przestrzeń. Intensywne i jednocześnie szlachetne kolory sąsiadują z geometryczną formą mebli. Styl glamour przeplata się z tu z różnymi elementami w nowoczesnym wydaniu. Sosnowe ramy okienne dodają ciepła i organiczności, idealnie wpisując się w eklektyczną aranżację salonu. Równie kunsztowny efekt dadzą ramy okienne wykonane z drewna dębowego lub egzotycznego – meranti. Producent umożliwia dobór koloru ramy z pełnej palety RAL, w dwóch typach połysku – matowym oraz satynowym. Także kształt profilu drewna jest kwestią preferencji klienta. Właściciel domu w Markach zdecydował się na wariant Regular – prosty i nowoczesny. Alternatywą jest profil Classic - z lekkim 12° skosem i łagodną linią.

 

Ten nowoczesny dom stanowi wyrazisty kontrast wobec klasycznych domów w sąsiedztwie. Emanuje elegancją dzięki swojemu prostemu, a zarazem wyrafinowanemu designowi. Czyste linie, minimalistyczne formy, duże przeszklenia oraz wysokiej jakości materiały tworzą niezwykłe wrażenie harmonii i luksusu.

 

Specyfikacja:

 Dom w Markach Okna pionowe: MODERN 78

 Dom w Markach Rodzaj drewna: SOSNA

 Dom w Markach Kolor drewna: bezbarwny MATT

 Dom w Markach Wariant zakończenia drewna: REGULAR

 Dom w Markach Kolor okładziny aluminiowej: 1-02 (nowa oferta RAL9005 FS lub AM-01-FS)

 Dom w Markach Zastosowane typy konstrukcji:

  • okna rozwierno-uchylne, okna balkonowe
  • drzwi podnoszono-przesuwne HST
  • konstrukcje nieotwierane

 

Brama garażowa

 Dom w Markach Model: STYLE

 Dom w Markach Kolor: 1-02 (nowa oferta RAL9005 FS)

 

 

POBIERZ  INFORMACJE O PRODUKCIE