Luksus na najwyższej kondygnacji

Nowy budynek w centrum Richmond, w stanie Virginia oferuje luksusowe mieszkania na poddaszu.  Doskonały komfort mieszkania w nich zapewniają zastosowane okna dachowe FAKRO najwyższej klasy.

Mieszkanie na wysokim poziomie

Projektując mieszkania na poddaszu budynku w Richmond, architekt zadbał o komfort życia przyszłych mieszkańców. Okna balkonowe FGH-V Galeria oraz FDY-V Duet proSky to obszerne przeszklenia dostarczające do wnętrz dużą ilość zdrowego, naturalnego światła. Dzięki temu mieszkańcy będą pełni energii i chęci do życia. Duże rozmiary okien umożliwiają rozległy widok na zewnątrz i poczucie przestrzeni oraz kontaktu z otoczeniem. Okna dachowe FAKRO zastosowane w tym budynku to produkty z najwyższej półki. Możliwość przekształcenia okna FGH-V Galeria w funkcjonalny balkon w ciągu zaledwie kilku sekund pozwala na zwiększenie przestrzeni użytkowej poddasza i odetchnięcie świeżym powietrzem w dowolnym momencie. Te okna to nie tylko skuteczne doświetlenie i dostęp świeżego powietrza, ale również prestiż i poczucie wolności.

Jakość i funkcjonalność

Już na pierwszy rzut oka widać, że okna Galeria i Duet proSky to produkty wysokiej klasy. Potwierdzają to również wyselekcjonowane materiały najwyższej jakości, zastosowane do ich produkcji oraz doskonałe parametry tych okien. Okna balkonowe są praktyczne i piękne – po ich zamknięciu, umieszczone w dolnej części okien barierki chowają się w ich obudowie. Dzięki temu nie tylko są chronione przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem, ale także nie zakłócają estetyki dachu. Duże przeszklenia, wygoda użytkowania, doskonała jakość wykonania – to nie koniec zalet okien balkonowych Galeria od FAKRO. Są one idealną alternatywą dla tradycyjnego balkonu, stanowiącego dodatkową powierzchnię podłogi, na którą niektórzy z nas wchodzą wyłącznie w celu jej posprzątania. Okna balkonowe całkowicie eliminują ten problem, a przy tym prezentują się po prostu doskonale.

 

POBIERZ MATERIAŁY  INFORMACJE O PRODUKCIE