Webinar zapisy

 

FAKRO wspiera Twoje działania w Internecie!

Zmieniające się zwyczaje zakupowe Klientów, szczególnie w ostatnim czasie, skierowały znaczny ruch w stronę Internetu. Klienci właśnie tam szukają opinii i recenzji produktów, a także coraz częściej kończą proces zakupowy właśnie w sieci. Dlatego właśnie zapraszamy Cię na cykl profesjonalnych szkoleń poświęconych sprzedaży i promocji w Internecie. Tematyka, którą poruszymy na naszym najbliżsym spotkaniu to:

 

Analiza działań w Internecie w oparciu o narzędzia Google - wprowadzenie"

środa 13.10.2021 godz. 10:00

 

 

Na tym webinarze omówimy praktyczne możliwości sprzedażowe, jakie daje wizytówka Google Moja Firma oraz wprowadzimy Cię w temat analityki działań prowadzonych w Internecie (Google Analytics i Google Search Console).

 

Webinar zapisyProwadzący: Maciej Szeffer – doświadczony manager z bogatą wiedzą w zakresie marketingu, a w szczególności digital marketingu, retail marketingu, trade marketingu. Certyfikowany ekspert oraz trener Digital Marketing Institute.

Webinar potrwa ok. 2h i będzie składał się ze szkolenia oraz sesji pytań i odpowiedzi. Pytania będzie można zadawać na czacie w trakcie webinaru. Ilość uczestników ograniczona, o uczestnictwie w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik otrzyma prezent w postaci materiałów dydaktycznych. Zapisz się już teraz i zarezerwuj sobie miejsce w naszej wirtualnej sali.

Do zobaczenia 🙂