Piloty w sterowaniu elektrycznym - FAKRO

Piloty

ZRS24


Pilot ZRS24 przeznaczony jest do zdalnego sterowania akcesoriami elektrycznymi FAKRO. Umożliwia sterowanie maksymalnie 231 urządzeniami oraz stworzenie i sterowanie 24 grupami, 24 miejscami i 24 scenami. Kolorowy wyświetlacz LCD pozwala na nadawanie nazw urządzeniom, grupom, miejscom, tworzenie scen oraz łatwe zarządzanie funkcjami i urządzeniami w sieci Z-Wave.

Piloty

ZWP10


Umożliwia sterowanie radiowe akcesoriami elektrycznymi, które są zgodne ze standardem komunikacji Z-Wave. Może obsługiwać do 10 odbiorników oddzielnie lub do 231 grupowo.

ZWP10

ZWP15

Umożliwia sterowanie radiowe akcesoriami elektrycznymi, które są zgodne ze standardem komunikacji Z-Wave. Może obsługiwać do 15 odbiorników oddzielnie lub do 231 grupowo.

ZWP15

ZWPSA4

Jest dedykowanym kontrolerem do sterowania markizą AMZ Solar, VMZ Solar, markizoletą VMB Solar. Pilot może sterować do 4 markiz oddzielnie lub cztery markizy jednocześnie.

 

ZWPSA4

ZWPS3

Jest starszą wersją kontrolera dedykowanego do sterowania roletą ARZ Solar. Pilot może sterować do 3 rolet oddzielnie lub 3 rolety jednocześnie.

ZWPS3

ZWPS8

Jest dedykowanym kontrolerem do sterowania roletą ARZ Solar. Pilot może sterować do 8 rolet oddzielnie lub dwoma grupami po cztery rolety jednocześnie.

 

ZWPS8