Udostępnij

Okno dachowe PTP-V RENO „Odkryciem Roku 2022”

Okno dachowe PTP-V RENO marki FAKRO zostało wyróżnione prestiżowym tytułem  „Odkryciem Roku 2022” w ramach programu organizowanego przez Stolarkę VIP.

 

Odkrycie Roku, to tytuł i wyróżnienie szczególne przyznawane markom, produktom, rozwiązaniom, mają duży potencjał, rozpoznawalność, a przede wszystkim znaczący wzrost popularności. To także rozwiązania, które są spełnianiem oczekiwań i potrzeb rynku, konsumentów i branży. Otrzymana nagroda jest potwierdzeniem jakości oferowanego produktu i marki. To dowód uznania polskich i zagranicznych konsumentów i klientów biznesowych.

Okno dachowe w wersji RENO to specjalne okno przeznaczone pod wymianę starych okien dachowych, które umożliwia ich wymianę bez ingerencji we wnękę okienną. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy nowe, energooszczędne okna dachowe, ograniczając pracę remontowe na poddaszu do minimum.

Firma FAKRO została także wyróżniona w rankingu „Złota 15- Najlepsi są wśród nas”. Nagrodę otrzymała za wyjątkowe zasługi na rzecz promowania polskiej branży stolarki otworowej.

Dziękujemy, że doceniliście Państwo jakość FAKRO. Nagroda akcentuje nie tylko moc marki FAKRO, ale także silnie promuje nasze rodzime, polskie produkty na rynku globalny – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingi FAKRO.

Nagrody zostały wręczone podczas VII Międzynarodowego Forum Stolarki Budowlanej VIP, zorganizowanego przez Stolarka VIP, które odbyło się w dniach 15-16 września 2022 r.