Jak taniej ogrzać dom – wymiana okien dachowych

W obliczu rosnących kosztów ogrzewania, termomodernizacja poddasza jest sposobem na obniżenie rachunków. Wymiana okien dachowych na nowe skutecznie może podnieść energooszczędność nie tylko poddasza, ale i całego budynku.

Zobacz rozmowę Piotra Laskowskiego, redaktora naczelnego Muratora z Januszem Komurkiewiczem - członkiem zarządu FAKRO i Prezesem Związku Polskie Okna i Drzwi oraz Bogdanem Kalinowskim - dekarzem, współwłaścicielem Grupy Dekarskiej i Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

"Jak taniej ogrzać dom – wymiana okien dachowych” jest to spotkanie wypełnione fachową wiedzą budowlaną w ramach cyklu "Pogad@ne. Zbudowane" prowadzonego przez Muratora.

 

Dofinansowanie do wymiany okien - jak je uzyskać?

Wykonując termomodernizację poddasza z wymianą okien dachowych możesz skorzystać z programów wsparcia proekologicznych inicjatyw w budownictwie. W ramach działań programów rządowych można wziąć udział w programie „Czyste powietrze” albo skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Pamiętajmy, że nasze działania mają wpływ nie tylko na nasze portfele, ale także na nasze zdrowie i całą naszą planetę.

 

 Czyste powietrze  Ulga termomodernizacyjna

Dofinansowanie do wymiany okien - jak je uzyskać?

 

Nowy Artykuł

 

Znajdż fachowca w Twojej okolicy

 

lub ze wsparcia naszych Dystrybutorów, którzy we współpracy z nami prowadzą akcję wymiany okien - służą doradztwem w doborze produktów, przygotowują wycenę produktów wraz z usługą wymiany

 

Znajdż dystrybutora w Twojej okolicy

Dowiedz się więcej