Co zyskamy wymieniając okna dachowe?

 

 

Co zyskamy wymieniając okna dachowe?

Niższe rachunki za ogrzewanie. Z nowymi energooszczędnymi oknami  poddasze będzie ciepłe, a Ty zaoszczędzisz na jego ogrzewaniu. Termoizolacyjna budowa okna, trzyszybowy pakiet, kołnierz uszczelniający w wersji Thermo, kołnierze izolacyjne wykorzystywane podczas montażu okna pozytywnie wpłyną na poprawę energooszczędności nie tylko poddasza ale całego budynku.

Zdrowy klimat i świeże powietrze.  Współczesne okna dachowe posiadają nawiewniki. Drewniane okna dachowe FAKRO posiadają automatyczny nawiewnik V40P, który samoczynnie dozuje ilość napływającego powietrza do wnętrza. Dba o jego jakość na poddaszu zapewniając zdrowe, świeże powietrze każdego dnia. Nie wychładza przy tym poddasza, ograniczając koszty ogrzewania podczas zimnych dni.

Co zyskamy wymieniając okna dachowe?

 

Co zyskamy wymieniając okna dachowe?

Zwiększone bezpieczeństwo. Okna dachowe muszą zapewnić bezpieczeństwo użytkowania oraz chronić przed łatwym wejściem do wnętrza pomieszczenia z zewnątrz. Opatentowany system wzmocnienia konstrukcji okna topSafe zdecydowanie podnosi zakres zabezpieczenia użytkowego i antywłamaniowego. Możemy spać spokojnie wiedząc, że w naszym dachu mamy okna z zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa.

Wyjątkową estetykę. Okna dachowe FAKRO to idealne połączenie jakości, ergonomii i estetyki. Każdy element jest dopracowany pod względem wzorniczym tworząc w całości atrakcyjny produkt. Trzy technologie wykończenia drewna pozwalają na zastosowanie okien w różnych pomieszczeniach. Natomiast, możliwość doboru koloru zewnętrznego oblachowania do barwy pokrycia dachowego sprawia, że dom będzie wyglądał spójnie i efektownie.

 

Zdrowie i lepsze samopoczucie. Obecnie produkowane okna dachowe zapewniają więcej naturalnego światła dzięki lepszym parametrom szyby i odpowiedniemu ukształtowaniu profili ram okna. W pomieszczeniach jest więcej naturalnego światła, a zgodnie z badaniami naturalne światło ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, a nawet poprawę koncentracji i zdolności uczenia się.

Wygodę obsługi. Umieszczenie klamki w dolnej części skrzydła zapewnia komfortową obsługę okien. Nawet wyżej zamontowane okna dachowe są łatwo dostępne. Automatyczny nawiewnik V40P optymalnie dozuje ilość świeżego powietrza. Bezobsługowa wentylacja w oknach FAKRO zapewnia zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędność energii cieplnej. 

Co zyskamy wymieniając okna dachowe?

 

Co zyskamy wymieniając okna dachowe?

Możliwości w zakresie wyboru dedykowanych okien. Wśród okien na wymianę znajdziemy okna drewniane oraz wykonane z tworzywa i aluminium. Okna drewniane mogą być w naturalnym kolorze sosny bądź w dwóch wersjach okna białego. Natomiast okna tworzywowo-aluminiowe dostępne są w kolorze białym, bądź okleinie złoty dąb, sosna lub antracyt. Tylko od Ciebie zależy jakie okno wybierzesz by twoje nowe poddasze zachwycało.

Podwyższymy komfort mieszkania na poddaszu. Okna dachowe możemy wyposażyć w akcesoria wewnętrzne i zewnętrzne. Są one dopasowane do okna i podnoszą komfort mieszkania na poddaszu. Dodatki wewnętrzne chronią przed ostrym światłem i dekorują wnętrze. Akcesoria zewnętrzne służą głównie do ochrony wnętrza przed nagrzewaniem.

 

Możliwość stworzenia inteligentnego domu. Zarówno okna dachowe jak i akcesoria w wersji Z-Wave lub Solar mogą być sterowane pilotem lub poprzez aplikację ze smartfona. W trakcie wymiany okien na poddaszu możemy stworzyć smarthome lub możemy zintegrować z już istniejącym rozwiązaniem inteligentnego domu.

Co zyskamy wymieniając okna dachowe?

 

Potrzebujesz pomocy? Wypełnij formularz!