Wypróbuj markizę za darmo! - FAKRO

MARKIZA AMZ DO OKIEN DACHOWYCH

Przekonaj się o zaletach markizy i weź udział w programie „Wypróbuj markizę za darmo”.

Markiza AMZ jest optymalnym rozwiązaniem chroniącym poddasze przed nadmiernym ciepłem słonecznym. Absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chroni wnętrza przed uciążliwym upałem.

Najważniejsze zalety markizy:

  • obniża temperaturę wnętrza nawet o 10°C, przez co ogranicza lub całkowicie eliminuje korzystanie z energochłonnej klimatyzacji. Chroni pomieszczenie przed nagrzewaniem do 8 razy skuteczniej niż rolety wewnętrzne,
  • zapewnia odpowiednią ilość i równomierny rozkład naturalnego światła w pomieszczeniu przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności na zewnątrz,
  • tworzy optymalne warunki do wypoczynku, zabawy czy pracy.

Kup i zamontuj ręczną markizę AMZ, a jeśli po okresie testowania stwierdzisz, że produkt ten nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić, odzyskując poniesione na zakup koszty.

 

 

Zasady programu

  1. W terminie od 19 kwietnia do 30 września 2021 r. dokonaj zakupu ręcznej markizy zewnętrznej typu AMZ lub AMZ New Line i zachowaj dowód zakupu. Markizę w standardowych rozmiarach możesz nabyć w autoryzowanych punktach handlowych FAKRO lub w sklepie internetowym FAKRO.
  2. W ciągu 14 dni od dokonania zakupu markizy zarejestruj się do programu, wysyłając elektroniczny formularz zgłoszeniowy.
  3. Zamontuj i testuj markizę przez minimum 2 miesiące od daty jej zakupu.
  4. Po upływie 2 miesięcy testowania, lecz nie później niż do 3 miesięcy od dnia dokonania zakupu, możesz zwrócić markizę do punktu handlowego, w którym ją kupiłeś lub jeśli zakup odbywał się przez sklep internetowy, możesz ją bezpośrednio odesłać na adres FAKRO.
  5. Do zwracanych markiz dołącz dowód zakupu oraz formularz zgłoszeniowy.

W ramach programu można zwrócić maksymalnie 5 szt. promocyjnych markiz.

 Pobierz

 Regulamin

 Kontakt

tel. +18 444 0 342

email: promocja@fakro.pl