Znajdź dekarza

Znajdź dekarza

Znajdź dekarza

 

Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki dekarzy znajdującej się w portalu MyFachowcy.info

Przejdź do wyszukiwarki

 

 

Kampania Dobry Montaż

W sierpniu 2015 roku ruszyła druga edycja ogólnopolskiej kampanii "DOBRY MONTAŻ", której celem jest edukacja i zbudowanie świadomości inwestorów indywidualnych w zakresie dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej – okien, drzwi, bram, fasad czy innych produktów budowlanych. Organizatorem kampanii jest Związek PDiO (Polskie Drzwi i Okna).  

Kampania Dobry Montaż

Kampania będzie realizowana przez dziesięć miesięcy, do maja 2016 roku. W kampanii wykorzystywane będą logo i plakat "DOBRY MONTAŻ".

Jej działania obejmą m.in. kampanię public relations, promocję w prasie, Internecie i telewizji, plakaty umieszczone w punktach dystrybucji partnerów akcji oraz na billboardach zewnętrznych, obecność na wydarzeniach branżowych i uczelniach technicznych.

Firma FAKRO doskonale rozumie, jak ważnym czynnikiem wpływającym na zadowolenie z użytkowania naszych produktów jest ich profesjonalny i rzetelny montaż, dlatego od początku swojego powstania, firma angażuje się w edukację, profesjonalne szkolenia oraz wsparcie Dekarzy.

Podobnie jak poprzednio, tak i tym razem firma FAKRO aktywnie włączyła się w/w kampanię i z dumą będzie promować jej przesłanie: DOBRY MONTAŻ jest tak samo ważny, jak dobry produkt!

 

 Oficjalna strona Kampanii DOBRY MONTAŻ  Kampania Dobry Montaż

      

Konferencja prasowa Dobry Montaż 06.10.2015