Udostępnij

FAKRO laureatem programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2018

Produkty filtrujące cleanAir oraz system inteligentnego domu Fakro smartHome zostały nagrodzone tytułem „Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2018”.

W programie IRBS wyróżniono rozwiązania, które spełniają kryteria innowacyjności, ale często także wychodzą naprzeciw zmieniającym się czasom, nie tylko spełniając, ale także wyprzedzając potrzeby rynku oraz oczekiwania klientów biznesowych i konsumentów.

Podczas tegorocznej, III edycji programu wyróżniono aż dwadzieścia rozwiązań. Dwa z nich znajdują się w ofercie firmy FAKRO, światowego wicelidera w produkcji okien dachowych i schodów strychowych.

Nagrody zostały wręczone podczas XX Konwentu Stolarki na Zamku w Gniewnie, który odbył się 22 i 23 lutego br. Wydarzenie rokrocznie gromadzi tłumy branżystów. W tym roku w konwencie uczestniczyło 160 osób.

Innowacyjność jest kodem DNA firmy FAKRO. Dostarczamy produkty najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania klientów na całym świecie. Właśnie innowacyjność stała się głównym motorem rozwoju firmy – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.

Branża stolarki otworowej to jedna z najbardziej innowacyjnych i rozwojowych branż polskiej gospodarki, która także odnosi sukcesy za granicą. Program IRBS w sposób szczególny wyróżnia te najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Nagrodę w imieniu FAKRO odebrał Maciej Lanckowski, przedstawiciel handlowy FAKRO.