Piloty w sterowaniu elektrycznym - FAKRO

Piloty

Piloty służą do sterowania urządzeniami z dowolnego miejsca domu lub mieszkania. Mogą obsługiwać nie tylko okna dachowe, okna do dachów płaskich, dodatki zewnętrzne (rolety, markizy) i wewnętrzne (rolety, żaluzje), ale również oświetlenie czy ogrzewanie. Oferowane piloty cechuje ergonomiczny kształt oraz łatwe intuicyjne programowanie.

ZRS24


Pilot ZRS24 przeznaczony jest do zdalnego sterowania akcesoriami elektrycznymi FAKRO. Umożliwia sterowanie maksymalnie 231 urządzeniami oraz stworzenie i sterowanie 24 grupami, 24 miejscami i 24 scenami. Kolorowy wyświetlacz LCD pozwala na nadawanie nazw urządzeniom, grupom, miejscom, tworzenie scen oraz łatwe zarządzanie funkcjami i urządzeniami w sieci Z-Wave.

Piloty

ZWP10


Umożliwia sterowanie radiowe akcesoriami elektrycznymi, które są zgodne ze standardem komunikacji Z-Wave. Może obsługiwać do 10 odbiorników oddzielnie lub do 231 grupowo.

ZWP10

ZWP15

Umożliwia sterowanie radiowe akcesoriami elektrycznymi, które są zgodne ze standardem komunikacji Z-Wave. Może obsługiwać do 15 odbiorników oddzielnie lub do 231 grupowo.

ZWP15

ZWPSA4

Jest dedykowanym kontrolerem do sterowania markizą AMZ Solar, VMZ Solar, markizoletą VMB Solar. Pilot może sterować do 4 markiz oddzielnie lub cztery markizy jednocześnie.

 

ZWPSA4

ZWPS3

Jest starszą wersją kontrolera dedykowanego do sterowania roletą ARZ Solar. Pilot może sterować do 3 rolet oddzielnie lub 3 rolety jednocześnie.

ZWPS3

ZWPS8

Jest dedykowanym kontrolerem do sterowania roletą ARZ Solar. Pilot może sterować do 8 rolet oddzielnie lub dwoma grupami po cztery rolety jednocześnie.

 

ZWPS8