Zyskaj więcej - FAKRO

Zyskaj więcej z FAKRO INNOVIEW

Okna fasadowe FAKRO INNOVIEW otwierają nowe spojrzenie na domową przestrzeń oraz dają możliwość tworzenia wnętrz otwartych na otaczający nas świat. Okna INNOVIEW to nowatorskie, idealne połączenie drewna i aluminium charakteryzujące się doskonałą jakością, trwałością oraz wyjątkowym bezpieczeństwem i energooszczędnością. Uzupełnieniem oferty są nowoczesne bramy garażowe, które dopasowane są kolorystycznie i wzorniczo do pozostałych elementów stolarki INNOVIEW.

Zapoznaj się z ofertą FAKRO INNOVIEW

 

 

Zasady promocji "Zyskaj więcej"

1. W terminie od 22.03.2021 r. do 31.08.2021 r. zamów okna INNOVIEW w jednym z punktów handlowych, a otrzymasz bon uprawniający do udziału w promocji „Zyskaj więcej”. 

Autoryzowane Salony Stolarki


2. Do 30 dni od dnia otrzymania bonu zamów bramę INNOVIEW w tym samym punkcie handlowym. 


3. Zapisz się do promocji poprzez formularz na górze tej strony i do 30.09.2021 r. prześlij do nas kompletne, elektroniczne zgłoszenie promocyjne. Do jego poprawnego wypełnienia będzie Ci potrzebny:

  • numer OS - Dowód złożenia zamówienia na okna pionowe INNOVIEW,
  • numer PZZ - Dowód złożenia zamówienia na bramę INNOVIEW,
  • skan dowodu zakupu okien oraz bramy INNOVIEW, tj. faktura z 23 lub 8% VAT.
  • skan potwierdzonego przez punkt handlowy bonu promocyjnego na zakup bramy INNOVIEW.

Bon promocyjny realizowany będzie jako zwrot odpowiedniej kwoty, w formie przelewu na Twoje konto, według poniżej zasady:

  • 1000 zł zwrotu, za zakup: okien pionowych INNOVIEW o wartości* pomiędzy 25.000 a 50.000 zł netto oraz co najmniej jednej, dowolnej bramy INNOVIEW.
  • 2000 zł zwrotu, za zakup: okien pionowych INNOVIEW o wartości* pomiędzy 50.000,01 a 75.000 zł netto, oraz co najmniej jednej, dowolnej bramy INNOVIEW.
  • 3000 zł zwrotu, za zakup: okien pionowych INNOVIEW o wartości* powyżej 75.000,01 zł netto, oraz co najmniej jednej, dowolnej bramy INNOVIEW.

(*wartość okien INNOVIEW określana będzie na podstawie wartości ujętej w ofercie OS)

Zapraszamy do udziału w promocji.


 Pobierz

Regulamin

 Kontakt

tel. +18 444 0 342

email: promocja@fakro.pl