WSPARCIE SERWISOWE 360°

WSPARCIE SERWISOWE 360°

 

Okna dachowe narażone są na działanie gwałtownych czynników atmosferycznych. Deszcz, grad, śnieg czy mocne słońce nieustannie oddziałują na nie. Aby mieć pewność użytkowania okna przez długie lata zapewniamy WSPARCIE SERIWSOWE 360°.

Serwis produktów w ramach gwarancji, serwis pogwarancyjny, cykliczne przeglądy, modernizacje okien oraz zapewnienie dostępność oryginalnych części zamiennych do szerokiej gamy produktów to wszystko zapewniamy, aby Klient miał poczucie pełnej opieki.

 


Jakości okien dachowych jesteśmy pewni, dlatego udzielamy wieloletniej gwarancji.

Jako jedyni udzielamy bezterminowej gwarancji szyby hartowanej na rozbicie przez grad. W przypadku jej rozbicia pakiet szybowy zostanie bezpłatnie wymieniony na nowy

Okna dachowe mogą być objęte aż 20-letnią gwarancją, a inne produkty również objęte są  dłuższą niż wymagana przepisami prawa gwarancją.

Zobacz szczegóły

 


Wiele okien dachowych wyprodukowanych często kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat temu może nadal służyć klientom. Wystarczy je zmodernizować czyli wymienić pakiet na nowy, trzyszybowy o znacznie lepszych parametrach termoizolacyjnych oraz wyposażyć okno dodatkową uszczelkę. Gwarantuje to niższe rachunki za ogrzewanie, co odczujemy w domowych budżetach. Jeżeli okno jest w stanie, które nie nadaje się do modernizacji najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzić wymianę okien dachowych. Wszystko w zgodzie z filozofią FAKRO - GO GREEN.

 


Ważna jest systematyczna konserwacja i dbałość o okna dachowe, na które oddziałuje wiele czynników atmosferycznych, a my zawsze służymy pomocą. Mając ponad 30-letnie doświadczenie oferujemy okresowy przeglądy okien dachowych. Podczas przeglądu technicznego serwisanci udzielą fachowej porady i wsparcia, a okna dachowe będą sprawować swoje funkcje przez wiele lat.

Okresowy przegląd produktów firmy FAKRO oraz dokładna konserwacja jest bardzo ważna. Tylko w pełni sprawne produkty pełnią swoją funkcję oraz są skuteczne. W FAKRO odnajdziesz swój dom.

 


Zapewnienie dostępności części zamiennych do produkowanych okien dachowych to podstawowe działanie serwisu. Chcemy, aby klient czuł opiekę firmy niezależnie od czasu kiedy okno zastało zakupione i zamontowane. FAKRO gwarantuje oryginalne części zamienne do wszystkich wytworzonych produktów, tak aby zapewnić swoim klientom pełne wsparcie przez cały okres ich użytkowania.

 


Zielony kolor, zawarty w logo FAKRO towarzyszy nam od samego początku powstania firmy, a kojarzona z nim ekologia to aspekt, który przenika każdy etap naszego rozwoju. Wszystko co robimy jest zawsze z myślą o lepszą przyszłość naszych dzieci. Projektujemy, planujemy, produkujemy i oferujemy serwis z dbałością o środowisko naturalne. Oferowanie ekologicznych i energooszczędnych produktów jest wpisane w DNA naszej firmy. Zapewniamy, że każdemu procesowi, każdemu działaniu i każdej naszej decyzji zawsze towarzyszy troska o komfort i zdrowe życie przyszłych pokoleń. Wszystkie te działania zamknęliśmy w tej jednej, ważnej filozofii GO GREEN.

 

 

Zadbaj o dom i Twój spokój i umów się z nami:

 

1. Skontaktuj się z nami pisząc na adres serwis@fakro.pl lub wypełnij formularz : Zgłoszenie serwisowe - FAKRO,

2. Odkryj więcej usług serwisu Fakro,

3. Umówimy wizytę serwisanta w dogodnym dla Ciebie terminie.