Pakiet superTrio - FAKRO

3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie

Ciesz się komfortem mieszkania na poddaszu niezależnie od temperatury panującej za oknem.

Zastosuj pakiet superTrio składający się z:

3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie okna 3-szybowego,

3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie kołnierza Thermo z dodatkową izolacją,

3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie markizy zewnętrznej.

Pakiet superTrio to kompleksowe rozwiązanie zapewniające nie tylko ciepło przytulnych wnętrz pod skosami w chłodne, zimowe dni, ale także optymalną temperaturę podczas letnich upałów. Stosując pakiet superTrio zyskujesz:

  • ciepło i niższe rachunki za ogrzewanie dzięki oknom dachowym wyposażonym w pakiet 3-szybowy,
  • dodatkową trwałość oraz jeszcze lepszy parametr termoizolacyjny okna dachowego dzięki kołnierzowi Thermo, co przekłada się na większe oszczędności energii i jeszcze niższe rachunki za ogrzewanie,
  • komfortową temperaturę na poddaszu w trakcie upałów dzięki markizie chroniącej poddasze przed nagrzewaniem. Tylko zastosowanie 3-elementowego pakietu superTrio zapewnia optymalne, komfortowe warunki na poddaszu przez cały rok, niezależnie od panującej pogody

3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie

 

Trzyszybowe okna dachowe

Trzyszybowe okna dachowe

Trzyszybowe okna dachowe

W ramach oferty 3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie, wybierając okna wyposażone w 3-, lub 4-szybowy pakiet, mamy możliwość wyboru oblachowania okna w 3 kolorach bez dodatkowych dopłat, a także wybór okna w 3 technologiach wykończenia drewna.

 

 

3-SZYBOWE OKNA DACHOWE

Okna dachowe z pakietem 3- lub 4-szybowym, zapewniają oszczędność energii cieplnej co pozwala obniżyć rachunki za ogrzewanie. Oszczędności można zwiększyć stosując kołnierz uszczelniający z dodatkową izolacją Thermo, które dodatkowo ocieplają okno z zewnątrz. Co więcej okna te już teraz spełniają rygorystyczne Warunki Techniczne na rok 2021 w zakresie termoizolacyjności.

Trzyszybowe okna dachowe

Trzyszybowe okna dachowe

3 KOLORY OBLACHOWANIA

Okna wyposażone w pakiety 3-, i 4-szybowe dostępne są w trzech kolorach oblachowania zewnętrznego bez dopłat. Daje to unikatową możliwość dopasowania koloru oblachowania okien do najbardziej popularnych barw pokryć dachowych.

Do wyboru są kolory:

  • szarobrązowy RAL 7022,
  • antracyt RAL 7016,
  • czarny RAL 9005.

Wybierając kolor oblachowania należy pamiętać o doborze kołnierza w tym samym kolorze. Wszystkie kołnierze uszczelniające w wersji Thermo objęte są ofertą 3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie.

3 TECHNOLOGIE WYKOŃCZENIA DREWNA

Wśród standardowej oferty drewnianych okien 3- i 4-szybowych do wyboru są 3 technologie wykończenia drewna sosnowego:

  • w naturalnym kolorze drewna, malowane bezbarwnym lakierem akrylowym, przeznaczone do większości pomieszczeń na poddaszu,
  • w kolorze białym, malowane lakierem akrylowym. Okna białe z minimalnie zarysowanymi słojami drewna, które zdobyły uznanie wśród osób ceniących nowoczesne trendy,
  • w kolorze białym, malowane lakierem poliuretanowym. Okna jednolicie białe, posiadające podwyższoną odporność na wilgoć, przez co idealnie nadają się do łazienek czy kuchni.

Trzyszybowe okna dachowe