Upał pod kontrolą - FAKRO

Upał pod kontrolą

Kiedy na zewnątrz zaczyna się upał, a Ty marzysz o zacienionym pomieszczeniu w swoim domu – zastosuj markizę, która skutecznie cię przed nim ochroni. Inwestując w markizę zyskujesz skuteczną ochronę przed nagrzewaniem pomieszczeń oraz zwrot części kosztów poniesionych na jej zakup.

Markizy montowane na oknach dachowych lub fasadowych w znacznym stopniu podnoszą komfort przebywania w budynku podczas upalnych dni. Markizy absorbują promienie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, chroniąc w ten sposób przed nagrzewaniem wnętrza. W praktyce powoduje to spadek temperatury wewnętrznej nawet o 10°C.

Markizy - 8 razy skuteczniejsza ochrona przed nagrzewaniem niż osłony wewnętrzne

 

Zasady promocji

1. Zarejestruj się do promocji podając swój adres mailowy, na który otrzymasz link do elektronicznego zgłoszenia promocyjnego.


2. W terminie od 10 czerwca do 30 września 2019 r. kup niżej wymienione produkty promocyjne i zyskaj zwrot części poniesionych kosztów na Twoje konto.

Zwrot zostanie przyznany za zakup co najmniej 2-óch, a maksimum 6-ciu dowolnych produktów promocyjnych wg poniższej zasady:

  • elektryczne markizy do okien pionowych: VMZ Solar, VMZ Z-Wave, VMZ Electro – zwrot w wysokości 200zł/szt.
  • elektryczne markizy do okien dachowych: AMZ Solar, AMZ Z-Wave, AMZ Electro, AMZ WiFi – zwrot w wysokości 100zł/szt.

Znajdź dystrybutora


3. Do dnia 31 października 2019 r. dokonaj elektronicznego zgłoszenia promocyjnego. Wypełnij i wyślij formularz do którego dołączysz skan dowodu zakupu (szczegóły w regulaminie).


4. Promocyjny zwrot otrzymasz w terminie do 20 dni roboczych po pozytywnej weryfikacji przesłanego zgłoszenia promocyjnego.


 Pobierz

Regulamin

 Kontakt

tel. +18 444 0 342

email: promocja@fakro.pl

 

Korzyści płynące z markizy

 

Korzyści płynące z markizy

SKUTECZNA OCHRONA PRZED NAGRZEWANIEM

Markizy montowane na oknach dachowych lub fasadowych w znacznym stopniu podnoszą komfort przebywania w budynku podczas upalnych dni. Markizy absorbują promienie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, chroniąc w ten sposób przed nagrzewaniem wnętrza. W praktyce powoduje to spadek temperatury wewnętrznej nawet o 10°C. Według przeprowadzonych przez firmę FAKRO badań, markizy do 8 razy skuteczniej chronią wnętrza budynków przed nagrzewaniem niż powszechnie stosowane rolety wewnętrzne.

Korzyści płynące z markizy

ODPOWIEDNIA ILOŚĆ NATURALNEGO ŚWIATŁA

Przez markizę wpada wystarczającą ilość naturalnego światła aby normalnie funkcjonować. Rozwijając markizę na oknach nie powodujemy zaciemnienia jak w przypadku rolet wewnętrznych i zewnętrznych i nie musimy włączać sztucznego, dodatkowego oświetlenia.

Korzyści płynące z markizy

WIDOK NA ZEWNĄTRZ

Markizy skutecznie zacieniają wnętrze, przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności na zewnątrz. Markiza ma prześwit, który nie zasłania widoku na zewnątrz, a z drugiej strony zapewnia nam prywatność w ciągu dnia chroniąc przed wzrokiem sąsiadów.

Korzyści płynące z markizy

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ I EKOLOGIA

Zastosowanie markiz ogranicza działanie klimatyzacji, co przekłada się na niższe rachunki za energię elektryczną. W określonych sytuacjach markizy mogą z powodzeniem zastąpić urządzenia chłodzące.

Co więcej rozwinięta markiza w ciągu chłodnych nocy chroni wnętrze przed stratami ciepła poprawiając współczynnik przenikania ciepła okna aż do 16%. W ten sposób obniżamy rachunki za ogrzewanie.

Korzyści płynące z markizy

FUNKCJA MOSKITIERY - OCHRONA PRZED OWADAMI

Markizy do okien fasadowych w wersjach elektrycznych oraz w wersji ZIP pełnią również funkcje moskitiery. Po rozsunięciu markizy, profile i siatka tworzą ochronę przed owadami i różnego typu insektami. Spokojnie możemy uchylić okno do przewietrzenia bez obawy przed kłopotliwymi, skrzydlatymi gośćmi z zewnątrz.

Korzyści płynące z markizy

POPRAWA ERGONOMII

Z zaciągniętą markizą rozkład natężenia światła w pomieszczeniu jest równomierny i zdecydowanie bardziej przyjazny dla ludzkich oczu. Nie występują szkodliwe refleksy podczas pracy przy komputerze czy w trakcie oglądania telewizji, dlatego markizy bardzo przydatne są w pomieszczeniach, w których pracujemy lub wypoczywamy.

Korzyści płynące z markizy

OCHRONA PRZED PROMIENIAMI UV

Markiza minimalizuje również przenikanie szkodliwych promieni UV chroniąc podłogę czy inne przedmioty przed niepożądanym odbarwieniem czy wyblaknięciem.

Korzyści płynące z markizy

NOWOCZESNE WZORNICTWO

Lekka konstrukcja ramy i odporny na warunki atmosferyczne oraz odbarwienia nowoczesny materiał. Wszystko w modnych kolorach. Zamontowana na oknach pionowych markizy nadają budynkowi nowoczesności oraz elegancji, co zdecydowanie kontrastują z roletami zewnętrznymi.

 


Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach chroniących przed nadmierną temperaturą:

Markizy do okien dachowych Markizy do okien pionowych