Pokonaj SMOGA z FAKRO – warsztaty dla przedszkolaków - FAKRO
Udostępnij

"Pokonaj SMOGA z FAKRO" – warsztaty dla przedszkolaków

W trosce o najmłodszych, firma FAKRO przygotowała kampanię społeczno-edukacyjną „Pokonaj SMOGA z FAKRO”. Zapraszamy wszystkie sądeckie przedszkola do udziału w warsztatach, podczas których dzieci zdobędą wiedzę na temat smogu, zagrożeń jakie niesie, sposobów ochrony oraz walki ze smogiem- wyjaśnia Katarzyna Tomoń, pomysłodawca i organizator akcji przekazania ramek filtrujących cleanAir do sądeckich przedszkoli. 

Konkurs plastyczny skierowany do przedszkolaków z Nowego Sącza

Zobacz szczegóły!

Sądeckie przedszkola dołączają do akcji "Pokonaj SMOGA z FAKRO"

Sądeckie przedszkola dołączają do akcji \

W akcję mogą się włączyć wszystkie przedszkola działające na terenie miasta Nowego Sącza. Dyrektor placówki zgłaszając chęć udziału w projekcie FAKRO zapewnia swoim podopiecznym:

1. Nagrodę gwarantowaną w postaci godzinnych warsztatów dla przedszkolaków przeprowadzonych przez zespół FAKRO.

2. Możliwość udziału wszystkich chętnych przedszkolaków w konkursie na najciekawsze prace plastyczne „Jak uchronić się przed smogiem?”. W ramach konkursu, zwycięzcy tj. autorzy trzech najlepszych prac z trzech różnych przedszkoli otrzymają nagrody rzeczowe oraz ramkę filtrującą cleanAir.

3. Trzy komplety ramek filtrujących zostaną zamontowane w trzech placówkach zwycięskich przedszkolaków. 

Relacje z warsztatów dla najmłodszych

Zobacz zdjęcia!

Relacja w mediach

Relacja w mediach

Podczas warsztatów nagrany zostanie krótki filmik oraz/ lub przygotowana relacja zdjęciowa. Materiały zostaną przekazane rodzicom, dziennikarzom, a relacja z wizyty w przedszkolu opublikowana zostanie na stronie internetowej FAKRO, stronie projektu: www.pokonajsmoga.fakro.pl oraz portalach społecznościowych firmy FAKRO. Materiał będzie również wykorzystywany podczas prezentacji produktów antysmogowych cleanAir dla klientów w firmie FAKRO. Zdjęcia zostaną wykorzystane w notach prasowych wysyłanych do mediów lokalnych oraz branżowych w całej Polsce.

Ochrona przed smogiem

Ochrona przed smogiem

Z nadejściem jesieni przygotowujemy się do kolejnego sezonu grzewczego, a wraz z nim do „walki” z zanieczyszczonym powietrzem. Wszyscy odczuwamy jego niekorzystny wpływ. Szczególnie wrażliwe na działanie smogu są dzieci, kobiety w ciąży i osoby starsze. Firma FAKRO, czołowy producent okien dachowych i schodów strychowych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadza na rynek nowe innowacyjne produkty. Markizy i ramki filtrujące cleanAir stanowią doskonałą zaporę przed niebezpiecznymi pyłami, dymem, a także uprzykrzającymi życie alergenami, drobnoustrojami oraz owadami.

Chcesz uchronić siebie i swoich bliskim przed smogiem?

Dowiedz się więcej!

 

Kontakt

Wszystkie zainteresowane udziałem w akcji przedszkola zapraszamy do kontaktu:

Anna Korczyk, specjalista ds. PR FAKRO
email: a.korczyk@fakro.pl
tel. kom. 605 031 207